Hledáme lidem práci Manpower

Operátor pro nový projekt na Klášterecku

Lokalita Klášterec nad Ohří
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Chcete se podílet na výrově produktů, které ochraňují lidské životy? Pošlete životopis a přidejte se k nám do týmu!

Popis pozice:

- Montáž výrobku, který se skládá z několika malých částí.

Profil kandidáta:

- odeslat životopis

- manuální zručnost s dobrou jemnou motorikou

- pečlivost a kvalita provedení výrobku

- osobní zodpovědnost a dodržování hygienických podmínek na pracovišti

- práce ve třísměnném provozu

Nabízíme:

- základní mzda 20.300 Kč + bonusy 3.200 Kč (1.200 přítomností + 2.000 osobní ohodnocení)

- roční bonus

- stravenky v hodnotě 95 Kč

- firemní dopravu z Jirkova, Chomutova, Račetic a Kadaně

- 25 dnů dovolené po roce spolupráce

- odměnu za dosažené pracovní výročí

- firemní akce

- čisté a bezpečné pracovní prostředí

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete prosím svůj strukturovaný životopis v ČJ na e-mailovou adresu: e-mail přes odpovědní formulář s uvedením názvu pozice v předmětu Vašeho e-mailu.
Těšíme se na Vaši reakci!!!
Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.
Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Manpower s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

  • Chomutov
  • SULCO Automotive Group, s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 26. března
  • Dalovice, Karlovy Vary
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
Zveřejněno: 22. března
  • Žatec, Louny
    Benefity:

Lidé a Příležitosti s.r.o., APB - PLZEŇ a.s., HOFMANN WIZARD s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., DISPONERO s.r.o., HEROS servis s.r.o., JOB spectrum s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., LOGIT s.r.o., Möbelix, FMZ group s.r.o., IRLSTAV KV group s.r.o., Etimos Human s.r.o., RS agentura práce s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., KB - BLOK systém, s.r.o., STILL ČR spol. s r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Human-Res s.r.o., Manuvia FairJob s.r.o., PATOK a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dopravce / Dopravkyně, Mechanik / Mechanička, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Truhlář / Truhlářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Lakýrník / Lakýrnice, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Automechanik / Automechanička, Lisař / Lisařka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Kontrolor / kontrolorka kvality, Obsluha strojů, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Elektrikář / Elektrikářka, Vedoucí servisu, Technik / technička automatizace

Kadaň, Ostrov, okres Karlovy Vary, Chomutov, Podbořany, Dalovice, okres Karlovy Vary, Žatec, okres Louny, Karlovy Vary, Nová Role, Havraň, Most, Horní Slavkov, Postoloprty, Litvínov, Louny

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

AJ akce bonus bonusy den dodržování e-mail hodnocení HR Chomutov inzerát IT Jirkov kandidát Klášterec kvalita mzda nabídka náplň práce odpovědnost ohodnocení operátor pečlivost pozice práce pracovní pracovní prostředí prostředí SOU společnost společnosti spolupráce stravenky strukturovaný životopis vedení Zruč životopis bar bezpečné daně díl dobro dovolené firemní kov lidské materiál na pracovišti náplň odeslat osobní PR profi projekt roční slané tým údaj