Finanční účetní 50 000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Liberec
Firma ProJobEU s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Mzda 40.000 – 50.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Náš klient je přední ryze česká společnost s nadnárodní působností, která plánuje rozšířit své řady. Pokud jsou organizační schopnosti, spolehlivost a smysl pro detail Vaším druhým jménem a hledáte uplatnění v rámci stabilní a úspěšné firmy, tato nabídka je ideální právě pro Vás. Pro našeho klienta hledáme Finanční účetní. Tak na co ještě čekáte?

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Řešit běžné účetní případy a finanční procesy ve společnosti
  • Zajišťovat čtvrtletní a roční závěrky
  • Zodpovídat za inventuru majetku
  • Spolupracovat s daňovým poradcem
  • Zpracovávat cestovní výdaje a vydané faktury
  • Pravidelný měsíční reporting
  • Zpracovávat a kontrolovat daňové přiznání, povinné hlášení a statistiky

Co vše od nás dostanete?

  • Krásné motivační ohodnocení 50 000 Kč (dle zkušeností)
  • K tomu Vám nabídneme i variabilní složku mzdy
  • Příspěvek na stravování – hlady u nás neumřete
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Volnočasové poukázky
  • Příjemné a moderní pracovní prostředí
  • Přátelský kolektiv – pro nás to není nic neříkající fráze, ale opravdu taháme za jeden provaz

Jak si představujeme našeho budoucího kolegu?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru ekonomie
  • Prokazatelné zkušenosti s účetnictvím (alespoň 3 roky)
  • Pokud už máte praktické zkušenosti s programem DUEL – je to výhoda
  • Znalost anglického jazyka – výhodou
  • Samostatnost, pečlivost, schopnost dotahovat zadané úkoly, tah na branku
  • S Excelem jste kamarádi a nemůže Vás nic zaskočit
  • Znalosti a zkušenosti v oblasti CZ GAAP a daňových předpisů ČR

Zaujala Vás tato pracovní příležitost? Pošlete nám CV, my Vás budeme kontaktovat a společně domluvíme setkání s klientem. Těšíme se na Vás! Tým ProJob