Finanční účetní 50 000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Liberec
Firma ProJobEU s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Bankovnictví, finance a pojišťovnictví
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 40.000 – 50.000 Kč

ProJobEU s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náš klient je přední ryze česká společnost s nadnárodní působností, která plánuje rozšířit své řady. Pokud jsou organizační schopnosti, spolehlivost a smysl pro detail Vaším druhým jménem a hledáte uplatnění v rámci stabilní a úspěšné firmy, tato nabídka je ideální právě pro Vás. Pro našeho klienta hledáme Finanční účetní. Tak na co ještě čekáte?

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Řešit běžné účetní případy a finanční procesy ve společnosti
  • Zajišťovat čtvrtletní a roční závěrky
  • Zodpovídat za inventuru majetku
  • Spolupracovat s daňovým poradcem
  • Zpracovávat cestovní výdaje a vydané faktury
  • Pravidelný měsíční reporting
  • Zpracovávat a kontrolovat daňové přiznání, povinné hlášení a statistiky

Co vše od nás dostanete?

  • Krásné motivační ohodnocení 50 000 Kč (dle zkušeností)
  • K tomu Vám nabídneme i variabilní složku mzdy
  • Příspěvek na stravování – hlady u nás neumřete
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Volnočasové poukázky
  • Příjemné a moderní pracovní prostředí
  • Přátelský kolektiv – pro nás to není nic neříkající fráze, ale opravdu taháme za jeden provaz

Jak si představujeme našeho budoucího kolegu?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru ekonomie
  • Prokazatelné zkušenosti s účetnictvím (alespoň 3 roky)
  • Pokud už máte praktické zkušenosti s programem DUEL – je to výhoda
  • Znalost anglického jazyka – výhodou
  • Samostatnost, pečlivost, schopnost dotahovat zadané úkoly, tah na branku
  • S Excelem jste kamarádi a nemůže Vás nic zaskočit
  • Znalosti a zkušenosti v oblasti CZ GAAP a daňových předpisů ČR

Zaujala Vás tato pracovní příležitost? Pošlete nám CV, my Vás budeme kontaktovat a společně domluvíme setkání s klientem. Těšíme se na Vás! Tým ProJob

  • Liberec
  • Minit, s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
  • Vhodné pro seniory
    Benefity:
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 25. dubna
  • Celá ČR
  • AWP P&C Česká republika - odštěpný…
  • 33 400 Kč
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
Zveřejněno: 22. dubna
  • Liberec
  • ANTALON s.r.o.
  • od 33 000 Kč
Zveřejněno: 2. dubna
  • Liberec
  • Wassa commercial, s. r. o.
  • 33 000 – 43 000 Kč
Zveřejněno: 20. března
  • Liberec
  • 40 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 11. března
  • Liberec
  • Alfa stavby Liberec s.r.o.
  • od 28 000 Kč
Zveřejněno: 23. února
  • Liberec
  • DTZ s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 9. února
  • Stráž nad Nisou
  • REGULUS Production s.r.o.
  • 25 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 17. června
  • Sušice, Klatovy
  • Rokana Trade s.r.o.
  • od 16 100 Kč
Zveřejněno: 20. května
  • Hodonín
  • Air Technology s.r.o.
  • 25 000 – 29 000 Kč
  • Bzenec
  • KM Beta a.s.
  • od 25 000 Kč
  • Kolín
  • ENVITECH (Europe) s.r.o.
  • od 55 000 Kč
  • Týnec nad Labem
  • Český mlynář s.r.o.
  • 22 000 – 30 000 Kč
  • Cerhenice
  • Pavel Chrastil
  • 18 500 – 30 000 Kč

O2 Czech Republic a.s., HOFMANN WIZARD s.r.o., Minit, s.r.o., PRIMM bezpečnostní služba s.r.o., Motopoint, a.s., EVROPA realitní kancelář, Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra, 21 Consult Group s.r.o., Partners Financial Services, a.s., Česká spořitelna, a.s., AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby, Advantage Consulting, s.r.o., 4 P & P, spol. s r.o., Liberecký kraj, ANTALON s.r.o., EUROSCOUT s.r.o., LIGRANIT a.s., Wassa commercial, s. r. o., Controlling INVEST, spol. s r.o., DTZ s.r.o., UNI-WORK Personal s.r.o., Alfa stavby Liberec s.r.o., Realsan Group s.r.o., SYBAN, s.r.o., Pavel Dolejš, Wassa logistic s.r.o., EUROPANEL s.r.o., Statutární město Jablonec nad Nisou, PlaBio s.r.o., Zdeněk Šmíd

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Auditor / Auditorka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Office manager, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Balení zásilek, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Bankovní specialista / specialistka, Daňový specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Finanční kontroling, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Grafik / Grafička, Marketingový asistent / asistentka, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, HR specialista / specialistka, Personalista / Personalistka, Rytec / Rytkyně, Zámečník / Zámečnice, Pracovník / pracovnice ve službách, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Odborný pracovník / pracovnice, Ošetřovatel / Ošetřovatelka, Sociální pracovník / pracovnice, Finanční manažer / manažerka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Opravář / Opravářka, Úředník / Úřednice, Pomocný pracovník / pracovnice v polygrafii, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka, Pracovník / pracovnice v sociálních službách

Liberec, Celá ČR, Hodkovice nad Mohelkou, Jablonec nad Nisou

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Rekvalifikační kurzy v kostce

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

AJ Bor CV česká ČR daň daňové přiznání den druh ekonom EU flexibilní fráze hledám hodnocení IT job krásné Most mzdy nabídka náplň práce ohodnocení pečlivost plán plat poradce práce pracovní pracovní prostředí procesy prostředí příspěvek reporting samostatnost SOU společnost společnosti stabilní stravování účetní uplatnění volno vzdělání zkušenosti znalost znalosti anglické cestovní dané daňové daňový doby finanční firmy jazyk kolektiv kontakt měsíční motivační náplň národní oblast oblasti obor organizační schopnost organizační schopnosti PR pracovní doby pracovní příležitost praktické proces program přátelský předpis příjemné příležitost případ přiznání report roční rok schopnost schopnosti stav tým účetnictví úkol úkoly výdaj výhoda zkušenost