Volné místo ve firmě mBlue Czech, s.r.o.

⋙ Junior finanční analytik pro sportovní firmu ⋘

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Jesenice, okres Praha-západ
Firma mBlue Czech, s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví, Ekonom / Ekonomka, Finanční analytik / analytička, Finanční specialista / specialistka
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Anglický jazyk (Mírně pokročilý B1), Český jazyk (Velmi pokročilý C1)
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

mBlue Czech, s.r.o.

Naším posláním je lidi propojovat. V oceánu lidských schopností, zkušeností, talentů a osudů hledáme osobnosti, které budou mít největší přínos pro týmy našich firemních klientů. A uchazečům o zaměstnání hledáme pracovní prostředí a týmy, ve kterých nejlépe uplatní svůj potenciál a budou se cítit příjemně. Propojujeme potřeby společností s potřebami zaměstnanců.

Baví tě čísla, tabulky a analýzy? Jsi sportovní nadšenec a chceš nastartovat kariéru v oblasti financí? Pak jsi na správné adrese! Pro společnost Specialized, která se zabývá velkoobchodním prodejem značkových kol a cyklistického vybavení, nyní totiž hledáme šikovného finančního analytika.

Jaká by byla tvá náplň práce?

  • Spolupráce na měsíčních/ročních prognózách a rozpočtech
  • Analýza a sledování výkonnosti v porovnání s rozpočtem a výsledky předchozího období, identifikace rozdílů ve srovnání s aktuálními výsledky
  • Práce s rozsáhlými soubory dat
  • Pravidelná analýza cen produktů, zajištění jejich správného nacenění a pomoc při procesu kontroly zásob
  • Správa stávajícího interního reportingu
  • Ad-hoc analýzy na vyžádání
  • Účast na procesu měsíční uzávěrky
  • Spolupráce s finančním manažerem, vedoucím trhu a evropským finančním oddělením

Co bys měl/a splňovat?

  • Vzdělání ekonomického směru
  • Analytické a logické myšlení
  • Proaktivní přístup a dobré komunikační dovednosti
  • Pokročilá znalost Excelu
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • Orientace v oblasti databázových struktur a funkcí
  • Výhodou je znalost Tableau, Oracle

Co ti můžeme nabídnout?

  • Hodinová pauza na oběd, při které si můžeš jít zasportovat
  • Zajímavé finanční ohodnocení a bonusy
  • Možnost využití home office
  • Lekce anglického jazyka s rodilým mluvčím
  • Profesionálně zajištěný program péče o duševní zdraví
  • Nové kolo každý rok, sleva na sportovní vybavení
  • Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění

📩 Zaujala tě naše nabídka? Pošli nám svůj životopis a staň se součástí našeho týmu! Těšíme se na tebe!

Klíčová slova: Finanční analytik, financial analyst, data, rozpočet, prognózy, databáze, funkce, Excel, Tableau, Oracle, Jesenice, Středočeský kraj, Praha, Prague

Benefity

  • Práce z domova Práce z domova
  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...) Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Slevy na firemní zboží Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

AJ aktuální analytik analytika analýza angličtina bonus bonusy Bor český data den ekonom hledám hodnocení home office interní IT Jesenice kraj manažer možnost nabídka náplň práce nová nové obchodní Office ohodnocení OZP pec péče penzijní připojištění pojištění práce Prague Praha práva připojištění příspěvek reporting rozdíl rozpočet sledování SOU společnost spolupráce sport správa vedoucí výkon výsledky vzdělání zdraví znalost životní pojištění životopis analýzy anglické databáze databázový díl dovednost finanční funkce jazyk komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti kontroly kov list měsíční myšlení náplň obchod oblast oblasti oddělení penzijní pomoc PR proces prodej program přístup report roční rok součást Středočeský kraj trh tým vybavení výkonnost životní