Finanční analytik - junior / senior

Lokalita České Budějovice
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Marie Valentová, zobrazit tel. číslo

Do oddělení finančního výkaznictví, zajišťující integritu finančních informací podle US GAAP, hledáme posilu

Popis pozice:

  • Podpora pro seniorního analytika reportingu
  • Podílení se na přípravě ročního rozpočtu
  • Příprava měsíčních, čtvrtletních a ročních zpráv (včetně porovnání skutečných výsledků s prognózami a rozpočtem)
  • Podpora provozního a obchodního controllingu v oblasti reportovacích úkolů (finanční analýzy, přehledy atd.)
  • Dohled nad konsolidací EMEA
  • Zajištění stručných, komplexních a přesvědčivých podkladů pro Business Review pro region EMEA
  • Úzká podpora koncových uživatelů a vývojářů v celém segmentu pro nástroj Power BI

Profil kandidáta:

  • VŠ vzdělání v ekonomickém oboru
  • Praxe v oblasti finančních analýz /reportingu / controllingu velmi vítána
  • Velmi dobrá znalost AJ (B2/C1)
  • Znalost MS Office (zejména MS Excel)
  • Samostatnost, spolehlivost, pečlivost
  • Organizační, komunikační a prezentační dovednosti

Nabízíme:

  • Příležitost být součástí mezinárodního finančního týmu
  • Moderní prostředí a příjemný kolektiv
  • Nadstandardní finanční ohodnocení dle zkušeností + 13. plat
  • Zaškolení v zahraničí
  • Příspěvek na stravné
  • Příspěvek na dopravu
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Jazykové kurzy
  • Parkování v místě zajištěno

Máte zájem o tuto nabídku?