Volné místo ve firmě Delirest Services s.r.o.

Kuchař/ka

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Praha  Břevnov, Praha
Zadavatel Delirest services s.r.o.
Kategorie Gastronomie a pohostinství, Služby, umění a kultura, Ostatní
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

O nás

Delirest services s.r.o.

Vášeň k jídlu nás spojuje již od roku 1991, dělá z nás mistry ve svém oboru a stále nás to baví. Díky skvělým lidem vykonáváme svou práci poctivě a s úsměvem. Naším cílem je spokojenost zákazníků i zaměstnanců.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme samostatného kuchaře s praxí pro nově otevřený koncept samoobslužné restaurace Appetera na Břevnově.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • česká i mezinárodní kuchyně
  • samostatná příprava jídel

POŽADUJEME:

  • předchozí praxi
  • pracovitost a spolehlivost

NABÍZÍME:

  • zázemí nadnárodní společnosti
  • přátelský kolektiv
  • příjemné a moderní prostředí
  • široká škála benefitů
  • pracovní doba krátký – dlouhý týden, 12 hodinové směny
  • příplatky za víkendy
  • státní svátky volno

V případě Vašeho zájmu kontaktujte pana Böhma na tel. čísle zobrazit tel. číslo .

  • Malá Strana, Praha
  • McDonald`s ČR spol. s r.o.
  • 25 000 – 27 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Občerstvení na pracovišti
včerejší
  • Praha
  • Kadeřnictví PETRŮ & ROSSI s.r.o.
  • 17 000 – 25 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. března
  • Mladá Boleslav
  • Lenka Všetečková
  • 13 000 – 14 999 Kč
Zveřejněno: 2. listopadu
  • Horní Počernice, Praha
  • Tereza Baštová
Zveřejněno: 25. listopadu
  • Břeclav
Zveřejněno: 3. prosince

Mateřská škola Juarézova, příspěvková organizace, DoDo Czech s.r.o., Infinite X Prague s.r.o., Rex Concepts BK Czech s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., BHG Princ s.r.o., Dej si šodó s.r.o., Mateřská škola, Praha 4, Voráčovská 2, FLORA 24 s.r.o., Rex Concepts PLK Czech s.r.o., B & M Gastro, s.r.o., Burger King, Cafetrade, s.r.o., Lagardere Travel Retail, a.s., Augustine Management s.r.o., Kro Kitchen s.r.o., RESTPOINT, s.r.o., AGENTURA PLUS, spol. s r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, McDonald`s ČR spol. s r.o., Spojka Events s.r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., ALPHA FLIGHT a.s., Food Delivery International s.r.o., Česká pošta, s.p., Drafted.gg s.r.o., Rextim holding a.s., ADEBA s.r.o., LITE z.s., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Centrum sociálních služeb Praha 2, 21 Consult Group s.r.o., European massage s.r.o., the italians wine food a.s., EAGLE FITNESS s.r.o., JLV, a.s., ARAMARK, s.r.o., Mlékárna Pragolaktos, a.s., Školní jídelna, Praha 10, Vršovická 1429/68, příspěvková organizace, Daniel Menšík, Belok, s.r.o., PIZZA COMPANY s.r.o., HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., HOSPODSKA Špork s.r.o., TOP HOTELS GROUP a.s., Martin Hájek, LPP Czech Republic, s.r.o., Kadeřnictví PETRŮ & ROSSI s.r.o., ANDĚL vzduchotechnika klimatizace, s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., PRO SECURITY SE, Bageterie Boulevard, Krajské ředitelství policie Středočeského kraje, abc květiny s.r.o., Matlok, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Vedoucí týmu / Team leader, Disponent / disponentka dopravy, Kurýr / Kurýrka, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Řidič / Řidička, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Osobní bankéř / bankéřka, Úvěrový specialista / specialistka, Barista / Baristka, Barman / Barmanka, Cukrář / Cukrářka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Manager, Obsluha lidí, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Provozní / F&B Manager, Someliér /Someliérka, Správce / správkyně IT, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Personalista / Personalistka, Náborář / Náborářka, Florista / Floristka, Zahradník / Zahradnice, Dekoratér / Dekoratérka, Pracovník / pracovnice ve službách, Producent / Producentka, Uklízeč / Uklízečka, Oblastní manažer / manažerka, Provozní manažer / manažerka, Sportovec / Sportovkyně, Školní zaměstnanec / zaměstnankyně, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Promotér / Hosteska, Pracovník / pracovnice úklidové služby, Finanční specialista / specialistka

Praha 6 - Bubeneč, Praha 9 - Horní Počernice, Praha 1 - Nové Město, Praha 1 - Staré Město, Praha 6 - Dejvice, Praha 4 - Podolí, Praha 3 - Žižkov, Praha 1 - Hradčany, Praha 1 - Malá Strana, Praha 8 - Karlín, Praha 4 - Krč, Praha 6 - Vokovice, Praha 5 - Smíchov, Praha 2 - Vinohrady, Praha 6 - Ruzyně, Praha 5 - Stodůlky, Praha 6 - Veleslavín, Praha 9 - Hloubětín, Praha 4 - Michle, Praha 9 - Kyje, Praha 10 - Vršovice, Praha 7 - Holešovice, Praha 4 - Chodov, Praha 5 - Třebonice, Praha 4 - Braník, Praha 9 - Letňany, Praha 5 - Hlubočepy

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program, neboli výcvikový program, je vhodný pro studenty posledních ročníků nebo absolventy středních či vysokých škol. Společnost, která trainee program vypíše, si vybírá špičkové studenty či absolventy, ze kterých chce vychovat své budoucí talenty.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Byli jste pozváni na osobní nebo virtuální pracovní pohovor? Pojďme si připravit otázky, které byste při pracovním pohovoru měli položit vy svému budoucímu zaměstnavateli.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Aby tatínkové mohli pomoci po narození miminka s jeho péčí, mají nárok na 14 kalendářních dnů placeného volna, otcovské dovolené. Povíme si, co to je otcovská dovolená, kdo má nárok na otcovskou dovolenou, v jaké výši a kdy se vyplácí.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

benefit Břevnov česká den doba hledám IT mezinárodní Most náplň práce nové plat práce pracovní pracovní doba prostředí příplatky restaurace směny společnost společnosti týden víkend volno kolektiv kontakt náplň národní PR přátelský příjemné případ příprava rok svátky