Hledáme lidem práci Manpower

Координатор с български език – заплата 25 000 Kč

Lokalita Havlíčkův Brod
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Lidské zdroje a personální management

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Не си доволен от настоящата си работа? Знаеш чешки и български и мислиш, че финансовото ти възнаграждение не отговаря на твоите качества? Значи е време за промяна!

Ние сме Manpower - агенция за подбор на персонал. Ние сме номер едно на чешкия пазар на труда в намирането на работа. Имаме много доволни клиенти, знаем от какво се нуждаят и успяваме да им предложим необходимата сигурност и внимание.

Popis pozice:

Какъв вид работа те очаква?

Като координатор ще трябва да бъдеш приятел със своите колеги – да им помогнеш с настъпването на новата позиция, да следиш свършената от тях работа, но и да им оказваш подкрепа и да им помагаш, когато срещат проблеми.

Profil kandidáta:

Вършим работата си на сто процента и очакваме същото и от теб!

Знаеш чешки и български, притежаваш свидетелство за управление на МПС и не ти пречи да работиш на смени?

Имаш предишен опит в производството, сръчен си и смяташ, че ще се справиш с обучението на нови колеги? В такъв случай ни изпрати своята биография!

Време е да повярваш в своите възможности и да откриеш по-добра работа!

Nabízíme:

Покриването на тези изисквания ти осигурява стабилна работа на трудов договор, където ще затвърдиш езиковите си познания и ще развиеш лиедрските си умения. Своите служители стимулираме и с финансови възнаграждения. Знаем, че доволният служител е добър служител.

Ако имаш нужда от промяна и търсиш позиция, на която наистина да бъдеш ценен като кадър, свържи се с нас и заедно ще открием подходяшата за теб работа.

Можеш да ни намериш на телефон zobrazit tel. číslo или да ни изпратиш своето актуално CV на e-mail: Odpovědět na inzerát За останалото ще се погрижим ние.

Очакваме да работим заедно!

Manpower: Намираме позиции при най-добрите работодатели в Чехия!

  • Karlštejn
  • KARLŠTEJNSKO s.r.o.
  • 15 000 – 25 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 1. dubna
  • Karlštejn
  • Karlštejn
  • Jetřichovice
  • MTT Company spol.s.r.o.
  • od 18 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Plzeň
  • Bargain Shop s.r.o.
  • od 20 000 Kč
  • Plzeň
  • od 10 000 Kč
  • Strašnice, Praha
  • Zdeněk Kraft
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 2. dubna
  • Kunratice, Praha
  • H & K prádelna s.r.o.

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti