- 40 000 – 60 000 Kč
- Plný úvazek, Zkrácený úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
- Vhodné také pro cizince
Jsme účetní a daňová kancelář. Vedeme účetnictví a související agendy pro externí klienty. Spolupracujeme se specializovanými daňovými poradci, auditory a advokátní kanceláří. Velkou část našich klientů tvoří nadnárodní korporace. Většina našich klientů jsou obchodní společnosti s rozličným polem působnosti, především technického zaměření.
Zájem máme o člověka, který má plnohodnotnou praxi v účetnictví a je samostatný. Dovede účetnictví dovést k účetní závěrce, zpracuje inventarizační zápisy, orientuje se v daňovém přiznání, výkazech a příloze k účetní závěrce.
Pečlivost a spolehlivost a odevzdávání bezchybných výsledků v termínu je pro něj naprostou samozřejmostí.
Ideální pro tuto pozici je praxe ve vedení účetnictví více společností současně.
Cizí jazyk (němčina, angličtina) uvítáme, ale není podmínkou.
Práce je možná na plný nebo zkrácený úvazek - alespoň 30 hodin týdně.
U uchazečů nám záleží na jejich hodnotách, a na tom, jak zapadnou do týmu. Samozřejmě také zohledňujeme motivaci pro naši společnost, schopnost pracovat v kolektivu a pokoru.
V naší kanceláři panuje přátelské prostředí a neformální atmosféra. Jsme pyšní na náš kolektiv. Aby bylo možno skloubit soukromé a pracovní aktivity máme zavedenu volnou pracovní dobu a možnost home office. Navíc jsme pet friendly a baby friendly.
Je vítán každý kdo chce být důležitou součástí týmu. Každý kdo ví, že problémy mají východisko a chyby se neskrývají, ale řeší.
Naše firemní benefity - stravenky, příspěvek na penzijní nebo životní spoření, občerstvení na pracovišti, cafeteria systém, mobilní telefon.

Hledání práce je proces, který většina lidí zažije mnohokrát za život. Zatímco kdysi lidé práci tak často neměnili, dnes není ojedinělé střídat ji po dvou až třech Přesto mnoho kandidátů zjišťuje, že realita trhu práce je často jiná, než očekávali..

Trh práce se s nástupem umělé inteligence nezměnil jen technicky, ale i v tom, jak se kandidáti prezentují, jak firmy vybírají a co dnes rozhoduje o pozvání na pohovor. Mnoho postupů, které ještě před několika lety fungovaly, dnes přestává být efektivních. Pokud tedy člověk hledá nebo mění práci v roce 2026, musí některé věci dělat jinak než dřív.

Kdy začít hledat letní brigádu, abyste měli náskok? Podle dat portálu JenPráce.cz nabídka brigád pravidelně roste už od konce dubna a vrcholí na začátku léta. Kdo začne včas, má větší výběr i vyšší šanci získat lepší práci.

Jakou práci hledat, když nemáte praxi, zkušenosti ani vyučení? V roce 2026 je stále velká poptávka po lidech do skladů, výroby, ostrahy nebo pomocných provozních pozic. V článku se podíváme na to, jaké profese jsou dnes nejvíc žádané, kde můžete začít i bez zkušeností a zda můžete získat rekvalifikaci přes Úřad práce.