O nás

Jsme RIXO! Online srovnávač pojištění druhé generace. Naše mise je dělat pojištění jednodušší a transparentnější. Zakládáme si na férovém jednání a technologiích (jako jediný srovnávač máme i vlastní aplikaci). Posilujeme náš tým a hledáme kolegy, které baví proměňovat námi garantovaný přísun poptávek v úspěšně uzavřené pojistky.

Proč u nás pracovat?

  • Jako jediní na trhu ti garantujeme stabilní (a nevyčerpatelný) přísun poptávek od klientů. To znamená, že si sám nemusíš shánět leady a voláš jen lidem, kteří o naši službu projevili zájem a souhlasili s telefonickým kontaktem.
  • Jednáme s klienty fér a narovinu, proto se k nám většina z nich ráda vrací. S prodejem pojistky to nekončí – smlouvy klientů jednou ročně zkontrolujeme, případně jim doporučíme levnější alternativu.
  • Všechno tě naučíme. Do prodejů se vrhneš, až budeš svému oboru opravdu rozumět. S tím ti pomůžou interní školitelé a mentoři. Absolvuješ náslechy u zkušenějších kolegů a zkoušky od ČNB, na které se společně s dalšími nováčky připravíš v pracovní době.
  • Nemáme finanční strop a maximální částku, na kterou si sáhneš. Naši makléři si vydělají i 90 000 Kč. Nabízíme spolupráci formou HPP i na IČO.
  • Respektujeme individualitu. Netrváme na formálním oblečení, klidně choď do práce v žabkách. Ani call script nemusíš papouškovat slovo od slova – ceníme si osobního a empatického přístupu ke klientům.
  • Nabízíme home office. Pokud nechceš nebo nemůžeš pracovat v naší kanceláři v Ostravě, po zaškolení a domluvě s manažerem klidně pojistky uzavírej z domova.

Co čekáme my od Tebe?

  • Maturitu. Mrzí nás, jestli to je pro Tebe překážka, ale nejde o náš rozmar. Tuhle povinnost nám ukládá zákon o distribuci pojištění a zajištění. Ani praxe v oboru ji nedokáže nahradit.
  • Chuť se o pojišťovnictví a finančnictví něco dozvědět. Naše portfolio služeb i nabídka produktů se pořád vyvíjí. Je fajn, tě to baví sledovat
  • Komunikační schopnosti. Klienti nás oceňují i kvůli péči a trpělivosti, se kterou je provázíme změnou pojišťoven, nastavením pojistky atd. Fóbie z telefonu Ti bude překážet.

Co ti nabízíme?

  • Výborné finanční ohodnocení, které nemá strop. Formu spolupráce podle Tvých preferencí.
  • Firemní počítač, samozřejmě. Těš se na HP EliteBook.
  • Zvýhodněné produkty u AirBank, jako jsou hypotéky a úvěry
  • Multisportku, ať se po sedavé práci můžeš pěkně protáhnout
  • Týmové a firemní teambuildingy
  • Kafe, čaj, kakao, akce jako ovocné čtvrtky nebo firemní snídaně
  • Finanční odměnu za doporučení dalšího šikovného kolegy

Benefity

  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Dog-friendly office
  • Cyclist-friendly office
  • Parkoviště

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

MARIMODA s.r.o. | MARIMODA s.r.o. | Ostrava Ostrava
  • 24 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
včerejší
InfoTel, spol. s r.o. | InfoTel, spol. s r.o. | Moravská Ostrava, Ostrava Moravská Ostrava, Ostrava
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 15. srpna
FORTISSIMO, spol. s r.o. | FORTISSIMO, spol. s r.o. | Hrabová, Ostrava Hrabová, Ostrava
  • 30 000 – 38 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 12. srpna
MetLife Europe d.a.c., pobočka pro Českou republiku | MetLife Europe d.a.c.,… | Hodonín Hodonín
  • od 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 7. ledna
MetLife Europe d.a.c., pobočka pro Českou republiku | MetLife Europe d.a.c.,… | Hodonín Hodonín
  • 40 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 2. srpna
RIXO a.s. | RIXO a.s. | Hradec Králové Hradec Králové
  • 40 000 – 80 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 17. října
RIXO a.s. | RIXO a.s. | Ústí nad Labem Ústí nad Labem
  • 40 000 – 80 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 18. prosince
Československá obchodní banka, a. s. | Československá obchodní banka… | Příbram Příbram
  • od 25 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 13. září
ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB | ČSOB Pojišťovna, a. s., člen… | Šumperk Šumperk
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 7. září
Pragolematik s.r.o. | Pragolematik s.r.o. | Karviná Karviná
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
  • Vhodné také pro seniory
Zveřejněno: 22. listopadu
Inbar, s.r.o. | Inbar, s.r.o. | Praha Praha
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 6. prosince
PSK TUZAR s.r.o. | PSK TUZAR s.r.o. | Smíchov, Praha Smíchov, Praha
  • 40 000 – 75 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 6. prosince
NOVÝ START, personální agentura s.r.o. | NOVÝ START, personální… | Třebíč Třebíč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 6. prosince
Mydlářka a.s. | Mydlářka a.s. | Benešov Benešov
  • od 31 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 8. listopadu
KREJO s.r.o. | KREJO s.r.o. | Benešov Benešov
  • 24 000 – 28 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 8. listopadu
KREJO s.r.o. | KREJO s.r.o. | Benešov Benešov
  • 24 000 – 28 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 8. listopadu
KAVALIERGLASS, a.s. | KAVALIERGLASS, a.s. | Sázava, Benešov Sázava, Benešov
  • 23 640 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 8. listopadu

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Globus ČR, v.o.s., Randstad HR Solutions s.r.o., Trenkwalder a.s., MARIMODA s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., ROCKWOOL, a.s., Comac jobs s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Ubbe s. r. o., D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR, Broker Investment, s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., Biskupství ostravsko-opavské, NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, Česká pošta, s.p., Správa železnic, státní organizace, VKUS-BUSTAN s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., PP & Co. s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., ONE KLIMA s.r.o., Auto Tichý s.r.o., InfoTel, spol. s r.o., AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby, Česká spořitelna, a.s., O2 Czech Republic a.s., SMS finance, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Allegro Retail a.s., Logflex CZ s.r.o., Ekodoma s.r.o., ARAMARK, s.r.o., 4Life Direct Insurance Services s.r.o., odštěpný závod, VAŠE SLUNCE a.s., Alza.cz a.s., Tesco Stores ČR a.s., TESCOMA s.r.o., FORTISSIMO, spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Recepční, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Dopravce / Dopravkyně, Kurýr / Kurýrka, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Barista / Baristka, Kuchař / Kuchařka, Manažer / manažerka v gastronomii, Provozní / F&B Manager, Copywriter, Grafik / Grafička, Marketingový specialista / specialistka, Reklamní specialista / specialistka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Florista / Floristka, Květinář / Květinářka, Zahradník / Zahradnice, Provozní manažer / manažerka, Kontrolor / Kontrolorka, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Pracovník / pracovnice ostrahy, Strážný / Strážná, Vrátný / Vrátná, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Marketingový analytik / analytička, Online marketing

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Ostrava, Skřečoň, Bohumín, Celá ČR, Moravská Ostrava, Ostrava, Bohumín, Poruba, Ostrava, Vítkovice, Ostrava, Hrušov, Ostrava, Třebovice, Ostrava, Hrabová, Ostrava

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

Praha nabízí hromadu práce. Jak ale vybrat firmu, která hraje fér?

Praha nabízí hromadu práce. Jak ale vybrat firmu, která hraje fér?

V hlavním městě narazíte na desítky lákavých pracovních inzerátů. Jenže po nástupu často přijde vystřízlivění: slibovaná flexibilita se změní ve striktní docházku, „rodinná atmosféra“ skrývá toxické vztahy a benefity zůstávají jen na papíře. Jak si tedy nenaběhnout?

nabídka zájem
Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

VYHRAJ 1 000 Kč!

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

JDU HODNOTIT