Disponent expedice (mimo automotive)

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Liberec
Firma DISPONERO s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Mzda 24.000 – 28.000 Kč
Kontakt Anna Votavová, zobrazit tel. číslo

Hledáme disponenta na oddělení expedice do menší klidnější společnosti mimo automotive.

Náplň práce:

  • koordinace nakládek a vykládek výrobků
  • komunikace s dopravci, řidiči a dalšími společnostmi
  • tvorba příslušných dokumentů pro expedici
  • komunikace s mateřskou firmou v anglickém jazyce
  • správa dat v programu SAP

Požadavky:

  • min. SŠ vzdělání
  • předchozí praxe na podobné pozici velkou výhodou
  • komunikativní angličtina (min. úroveň B1+)
  • znalost práce s MS Office
  • předchozí zkušenost s programem SAP je výhodou
  • komunikativnost, zodpovědnost a samostatnost

Nabízíme:

  • nástupní mzda od 24.000 Kč (dle vzdělání a předchozí praxe)
  • stravenky
  • poukázky na sport nebo kulturu
  • čtvrtletní odměny za docházku
  • pololetní odměny
  • mimořádné bonusy
  • po prvním roce 5 týdnů dovolené a příspěvek na životní nebo penzijní pojištění

Máte zájem o tuto nabídku?