Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

ZKUŠENÝ AGRONOM (40.000 - 50.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Olomouc
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Ostatní
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 40.000 – 50.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Co od Vás očekáváme:

Chcete pracovat pro firmu s rodinnou atmosférou? Rád byste koordinoval činnosti podřízených zaměstnanců? Máte zkušenosti s řízením rostlinné výroby?

Pošlete nám Váš životopis! Hledáme posilu do týmu na pozici:

ZKUŠENÝ AGRNONOM (40.000 – 50.000 Kč)

Náplň práce:

  • Sestavení plánů osevu
  • Vedení evidence hnojiv a dalších přípravků dle platné legislativy
  • Zajišťování, organizace a řízení rostlinné výroby
  • Kontrola zdravotního stavu rostlin
  • Optimalizace technologických postupů
  • Organizace a řízení práce podřízených
  • Spolupráce se zahraničními konzultanty

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání agronomického směru
  • Znalosti a zkušenosti z prvovýroby o technice pěstování
  • Schopnost samostatné práce
  • Dobré organizační a komunikační schopnosti
  • Praxi na obdobné pozici
  • Znalost AJ nebo NJ výhodou

Nabízíme:

  • Tréninky v zahraničí
  • Dotované stravování a výběr z 10 jídel
  • 3 sick days
  • Sleva na produkty
  • Pitný režim zdarma
  • Doučování AJ v pracovní době
  • Místo je vhodné pro ženy i muže
  • Místo výkonu okres Olomouc

  • Mníšek pod Brdy
  • Michal Červinka
  • 50 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
Zveřejněno: 22. prosince
  • Mikulov, Břeclav
  • AC Jobs / Advantage Consulting
  • 40 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 8. února
  • Nové Město na Moravě
  • Jana Šuteková
  • 29 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 12. února
  • Německo
  • Antonín Ferus
  • 48 000 – 58 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

agro agronom AJ činnost den evidence hledám HR IT konzultant Lom místo Most náplň práce Olomouc pitný režim plán plat postup práce pracovní režim řízení sick day spolupráce stravování v zahraničí vedení vhodné výkon vzdělání zahraničí zaměstnanců zdarma zdravotní zkušenosti znalost znalosti životopis činnosti dar komunikační kontrola náplň okres organizace pitný PR schopnost schopnosti stav technolog tým výběr výroby zahraniční zkušenost