Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

NADŠENÝ ZEMĚDĚLEC SE ZKUŠENOSTÍ S OSEVEM(40.000 - 50.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Olomouc
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Ostatní
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 40.000 – 50.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Co od Vás očekáváme:

Chcete pracovat pro firmu s rodinnou atmosférou? Rád byste koordinoval činnosti podřízených zaměstnanců? Máte zkušenosti s řízením rostlinné výroby?

Pošlete nám Váš životopis! Hledáme posilu do týmu na pozici:

NADŠENÝ ZEMĚDĚLEC SE ZKUŠENOSTÍ S OSEVEM
(40.000 – 50.000 Kč)

Náplň práce:

  • Sestavení plánů osevu
  • Vedení evidence hnojiv a dalších přípravků dle platné legislativy
  • Zajišťování, organizace a řízení rostlinné výroby
  • Kontrola zdravotního stavu rostlin
  • Optimalizace technologických postupů
  • Organizace a řízení práce podřízených
  • Spolupráce se zahraničními konzultanty

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání agronomického směru
  • Znalosti a zkušenosti z prvovýroby o technice pěstování
  • Schopnost samostatné práce
  • Dobré organizační a komunikační schopnosti
  • Praxi na obdobné pozici
  • Znalost AJ nebo NJ výhodou

Nabízíme:

  • Tréninky v zahraničí
  • Dotované stravování a výběr z 10 jídel
  • 3 sick days
  • Sleva na produkty
  • Pitný režim zdarma
  • Doučování AJ v pracovní době
  • Místo je vhodné pro ženy i muže
  • Místo výkonu okres Olomouc

  • Břeclav
  • Bronislav Křepela
  • 40 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 10. listopadu
  • Křetín
  • Jihomoravské dětské léčebny,…
  • 36 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na sport
Zveřejněno: 30. října

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

agro agronom AJ činnost den evidence hledám HR IT konzultant Lom místo Most náplň práce Olomouc pitný režim plán plat postup práce pracovní režim řízení sick day spolupráce stravování v zahraničí vedení vhodné výkon vzdělání zahraničí zaměstnanců zdarma zdravotní zkušenosti znalost znalosti životopis činnosti dar komunikační kontrola náplň okres organizace pitný PR schopnost schopnosti stav technolog tým výběr výroby zahraniční zkušenost