Nákupčí/Logistik s AJ - mimo automotive

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Liberec
Firma DISPONERO s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Mzda 30.000 – 40.000 Kč
Kontakt Disponero s.r.o., zobrazit tel. číslo

Hledáme nákupčího/logistika, který uvítá prostředí mimo automotive průmysl.

  • Nutné zkušenosti v oblasti nákupu či logistiky alespoň 2 roky,
  • velkou výhodou je zkušenost se zákaznickým servisem,
  • pokročilá komunikativní angličtina (komunikace s centrálou v zahraničí),
  • znalost SAP výhodou.

Nabídka:

  • Nástupní mzda od 30 000 Kč,
  • příjemné klidné prostředí menší společnosti,
  • pololetní odměny,
  • stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvky na penzijní a životní pojištění,
  • nástup dle domluvy.

Pracovní náplň:

  • Zodpovědnost za nákup materiálu,
  • komunikace s dodavateli a jejich hodnocení,
  • řízení zásob, zajišťování přeprav,
  • zákaznický servis,
  • sledování a vyhodnocování nákupních transakcí, reportování,
  • práce v SAP.

Poznámka
Zaměstnání do kmene firmy, agentura pouze zprostředkovává nábor.

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist