Asistentka

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Zbýšov, okres Brno-venkov
Firma MISTRA s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Obchod, nákup a prodej zboží
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 25.000 – 30.000 Kč

Co od Vás očekáváme:

Do našeho kolektivu hledáme asistentku.

Požadujeme:

  • pokročilá znalost anglického jazyka NUTNÁ!!! (další znalost cizího jazyka výhodou)
  • uživatelská znalost práce s PC (Excel, Word)
  • zkušenosti s prací v administrativě malé firmy výhodou
  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • organizační schopnost a spolehlivost

Náplň práce:

  • komunikace se zahraničními klienty především v anglickém jazyce a zajišťování marketingových činností
  • komunikace se zaměstnanci napříč společností
  • administrativní práce, správa důvěryhodných dat, nabídky, smlouvy, fakturace, pošta, docházka apod.
  • občasné zahraniční služební cesty

Nabízíme:

  • práce na hlavní pracovní poměr
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • příspěvek na stravování
  • pracovní doba od 6 do 14 hodin
  • možný nástup ihned

Váš životopis zasílejte prosím na emailovou adresu e-mail přes odpovědní formulář, popřípadě volejte na zobrazit tel. číslo .

  • Brno
  • ProfesKontakt, s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 26. března
  • Brno
  • SIMIX GROUP s.r.o.
Zveřejněno: 25. března
  • Liberec
  • Denisa Novotná
Zveřejněno: 1. října
  • Český Krumlov
  • Mgr. Lenka Kölblová
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 29. dubna
  • Olomouc
  • Kovaříková Marie
Zveřejněno: 25. srpna
  • Praha
  • Müllerová Martina
Zveřejněno: 26. září
  • Praha
Zveřejněno: 17. října
  • Praha
Zveřejněno: 4. listopadu
  • Ostrava
  • Manpower
Zveřejněno: 18. března

HOBRA - Školník s.r.o., RS Premiere s.r.o., STAEG, spol. s r.o., Petr Havlík, EVROPA realitní kancelář, Gavri s.r.o., Domácí hospic Vysočina, o.p.s., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., 21 Consult Group s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Česká spořitelna, a.s., Brněnské vodárny a kanalizace, a.s., HalfPrice, AKCIOVÝ PIVOVAR DALEŠICE, a.s., SOMISO s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., Větrník, s.r.o., STAVOSPOL, s.r.o., Keller Radek, JUDr., advokát, Brand Promotion CZ, s.r.o., Daniel Zemánek, ManpowerGroup s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Jobs Contact Personal, s.r.o., ATLAS software a.s., ELFETEX, spol. s r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., Martin Gajdoš, Forscope a.s., KANZELSBERGER a.s., JISTU recruitment s.r.o., Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje, Pet Planet s.r.o., Proveon, a.s., PTF financial s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., LKQ CZ s.r.o., RYXOO UNIVERSAL s.r.o., REJZR s.r.o., InfoTel, spol. s r.o., MOTOCYKLY BRNO spol. s r.o., AKYSTAV s.r.o., Věra Pietrasová, KOBYLKA s.r.o., AC Jobs, s.r.o., APF VENTURE CAPITAL CR s.r.o., JOBSTART s.r.o., GOAL SPORT technology s.r.o., Winkler CZ s.r.o., 100% REWORK s.r.o., Horavia s.r.o., ForCamping s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., DHO s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., BBND GROUP s.r.o., SIMIX GROUP s.r.o., SMS finance, a.s., Probační a mediační služba, Česká pošta, s.p., HANYA corporation s.r.o., Möbelix, Prestify s.r.o., ReproGenesis a.s., VAŠE SLUNCE a.s., NEW YORKER CZ, s.r.o., SAFE LOGIC s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Office manager, Pracovník / pracovnice správy pohledávek, Referent / Referentka, Specialista / specialistka plánování, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní prodejce / prodejkyně, Logistik / Logistička, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Ekonom / Ekonomka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Cukrář / Cukrářka, Kuchař / Kuchařka, Nákupčí, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, HR specialista / specialistka, Stavební inženýr / inženýrka, Stavební technik / technička, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Produktový manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Výkonný ředitel / ředitelka, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Projektant / Projektantka, Zkušební technik / technička, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Finanční specialista / specialistka

Celá ČR, Brno, Vyškov, Nové Město na Moravě, Moravský Krumlov, Velká Bíteš, Modřice, Dalešice, okres Třebíč

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Trainee program – první práce pro absolventy

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

administrativní administrativní práce AJ asistent asistentka činnost doba docházka email hlavní hledám hodnocení HR IT komunikace Luže marketing mistr nabídky náplň práce ohodnocení pošta práce pracovní pracovní doba pracovní poměr práva příspěvek služební společnost správa stravování uživatelská znalost vzdělání zkušenosti znalost životopis anglické cesty finanční firmy jazyk kolektiv náplň organizační schopnost PC poměr PR případ schopnost smlouvy uživatel zahraniční zaměstnanci zkušenost