Práce: Kontrolor/ka kvality ve výrobě potravin-až 33 000Kč/m #I8CRh

lokalita: Kralupy nad Vltavou zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o. Odpovědět na inzerát

Náplň práce:

  • Do potravinářského provozu hledáme šikovného a zkušeného kolegu/kolegyni na pozici Kontrolor výroby na hlavní pracovní poměr. Budete pracovat jen 7,5 hodin denně a mít volné víkendy na Vaše oblíbené aktivity!

Hlavní pracovní náplň:

  • vstupní kontrola surovin, kontrola výrobního procesu, dodržování technologického postupu
  • zajištění dodržování nastavených standardů kvality a bezpečnosti sanitace
  • kontrola hotových výrobků
  • evidence neshod, závad

Nabízíme:

  • motivující mzdu: fix 25.000 až 30.000 Kč/měsíc a příplatky cca 3.000 Kč/měsíc
  • zázemí silné potravinářské společnosti
  • týden dovolené navíc
  • stravenky v hodnotě 80 Kč

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání v potravinářském nebo chemickém oboru výhodou
  • praxe z oblasti potravinářství výhodou
  • ochotu pracovat v 3 směnném provozu
  • samostatnost, přesnost
  • pečlivý přístup k práci

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

25.000 – 33.000 Kč

Kontaktní osoba

Alexandra Hulíková

Telefon

778 766 531

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist