Kuchař/ka do restaurace v blízkosti Sedlece

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Smluvní vztah dohoda o pracovní činnosti
Lokalita Sedlčany
Firma ABZAKOVO spol. s r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 20.800 – 27.200 Kč
Kontakt Abzakovo - gastronomie, zobrazit tel. číslo

Hledáme kuchaře/kuchařku do rodinného podniku s vlastními noži a kuchařským rondonem. Vaří se především české klasiky + občasná výpomoc za barem. Možnost dojíždění autem výhodou.

Náplň práce:

  • příprava studených a teplých pokrmů
  • konzervace zboží
  • aranžování pokrmů
  • udržování kuchařského náčiní v čistotě
  • komunikace s personálem

Požadujeme:

  • praxe v oboru nutná
  • vlastní nože a rondon
  • spolehlivost a pracovitost
  • potravinářský průkaz
  • výpis TR
  • věk 18+

Nabízíme:

  • dlouhodobou spolupráci
  • po zaučení možnost HPP
  • krátký/dlouhý týden (8:00–21:30 / pátek 8:00–22:30)
  • rodinný podnik s klidnou atmosférou
  • sazba 130 – 170 kč/hod

V případě zájmu nás kontaktujte na tel : zobrazit tel. číslo, zobrazit tel. číslo nebo email : e-mail přes odpovědní formulář a nebo se rovnou zastavte u nás v kanceláři na adrese Myslíkova 31, Praha 1 (PO až PÁ 9 – 16 hod.)

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist