Pracovník skladu (piker) - 150/hod

Smluvní vztah dohoda o pracovní činnosti (na dobu neurčitou)
Lokalita Kladno
Firma ABZAKOVO spol. s r.o.
Min. vzdělání Základní
Kontakt Abzakovo - nábor, zobrazit tel. číslo

Hledáme zaměstnanci na etiketování a štítkování zboží do skladu – okres Mělník.
Zajištěn svoz z : Kladno, Smečno, Slaný, Velvary, Kralupy nad Vltavou
Začátek práce od ledna 2020.

Náplň práce:

  • přijímat zboží do skladu od dodavatelů a kontrolovat jeho správnost
  • kompletace zboží, stavění stojanů
  • doplňovat a přepravovat zboží uvnitř skladu
  • připravovat zboží k expedici
  • součástí práce je související úklid
  • tato pozice může vykonávat I činnosti obsluhy myčky na mytí bedýnek, jejich třídění a přípravy do provozu
  • komunikace s vedoucími
  • dle teploty oddělení chlazené (cca 0–4st.), mražené (cca –19st.) a

ambientní (cca 20st.)

  • oddělení si vypomáhají, tzn. pokud je větší objem práce na suchém skladu a

méně práce na chlazeném, mohou být kolegové převeleni na výpomoc do jiné části skladu.

Požadujeme

  • věk 18+
  • jsi časově flexibilní a ochotný pracovat ve směnném provozu
  • jsi zvyklý na rychlé pracovní tempo
  • výpis z TR
  • potravinářský průkaz
  • zodpovědnost a spolehlivost
  • manuální zručnost

Nabízíme

  • 2 směnný provoz nerovnoměrně rozvržená pracovní doba
  • mzda 150/hod.
  • poskytnutí zázemí – skříňky, ohřívárny, kuchyňky
  • bonus až do výše 12 % základní mzdy
  • v případě výkonu práce na chlazeném skladě: 9 Kč/hod
  • v případě výkonu práce na mraženém skladě 17 Kč/hod
  • příplatek za práci v noci 10 % průměrného výdělku
  • příplatek za práci v sobotu a v neděli 10 % průměrného výdělku a atd.
  • kolegové z chlazených a mražených provozů čerpají hrazené bezpečnostní

přestávky na ohřívárnách, kde mají k dispozici teplé nápoje, mikrovlnnou troubu, apod.

  • na místě je k dispozici kantýna, kde se vaří pro všechny směny teplé jídlo,

lze zakoupit nějaký doplňkový sortiment – na výběr bývá několik menu, cena stravy se pohybuje kolem 100 Kč hlavní chod, cca 15 Kč polévka

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist