🥐Pekař/ka v řemeslné pekárně William Thomas Artisan Bakery

Brno
32.000 – 35.000 Kč

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Máme pro vás tisíce pracovních příležitostí, které čekají právě na vás:
Smluvní vztah
Jazykové znalosti
Český jazyk (Pokročilý B2)
Délka prac. poměru
na dobu neurčitou

O nás

Jsme William Thomas Artisan Bakery – francouzská řemeslná pekárna se třemi pobočkami v Brně. V těch pečeme několikrát denně kvalitní pečivo z poctivých surovin. Kolem sebe máme nadšenou komunitu zákazníků a pekařů. A do týmu nyní hledáme nové. 

Pokud budeš mít zájem, pošli nám životopis a pár vět o tom, proč s námi chceš péct. Budeme se těšit! 💙

Více se o nás dozvíš na webu https://www.wtbakery.cz/ 

Co ti můžeme nabídnout:

– Délku směn 8 hodin. Dvanáctky neděláme.

Ráno začínáme nejdříve v 5.00. Odpoledne končíme nejpozději v 18.30. 

– Dovolenou 4 až 6 týdnů ročně.

​​​​– Pracovní smlouvu na dobu neurčitou.

Kariérní růst. Neustále otevíráme další a další pekárny. Po krátké době máš možnost stát se manažerem či zástupcem manažera. 

Kreativní práci, ve které si můžeš vybrat z několika typů činností v rámci směn, včetně přímého kontaktu se zákazníkem.

Koho hledáme:

Gastro nadšence. Předchozí praxe je výhodou, ale ne podmínkou. Rádi tě všechno naučíme.

Komunikativního člověka a týmového hráče. Hledáme nejen skvělého kolegu, ale také někoho, kdo bude zákazníkům příjemně prezentovat pečivo, které upekl. 

Spolehlivého pekaře, který si umí práci dobře zorganizovat a sdílí náš zápal pro precizní práci a kvalitní suroviny.

– Zájemce o dlouhodobou spolupráci. Všech našich pekřů si nesmírně ceníme a chceme, aby s námi pekli co nejdéle. 💙

Jaké benefity ti můžeme nabídnout?

– Práci v přátelském prostředí malé francouzské pekárny v centru Brna

– Šéfy, kteří se ti budou snažit vyjít maximálně vstříc v plánování směn.

– Skvělý pocit z kvalitních produktů a nadšené reakce zákazníků.

Slevy na firemní produkty a veškeré suroviny.

– Kartu MultiSport.

– Kulinářské a baristické kurzy.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Možnost kariérního růstu
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na vzdělávání

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

MOTMOT Plus, s.r.o. | MOTMOT Plus, s.r.o. | Královo Pole, Brno Královo Pole, Brno
  • 26 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
včerejší
ZL company s.r.o. | ZL company s.r.o. | Brno Brno
  • 42 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
včerejší
BVP top systems s.r.o. | BVP top systems s.r.o. | Brno Brno
  • 25 000 – 28 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro seniory
Zveřejněno: 30. června
Pivo Hostivar, a.s. | Pivo Hostivar, a.s. | Praha Praha
  • 40 000 – 48 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 14. listopadu
Pivo Hostivar, a.s. | Pivo Hostivar, a.s. | Praha Praha
  • 40 000 – 48 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 27. srpna
Pivo Hostivar, a.s. | Pivo Hostivar, a.s. | Praha Praha
  • 40 000 – 48 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 12. ledna
Pekařství Jitka Pláteníková s.r.o. | Pekařství Jitka Pláteníková s… | Velké Pavlovice Velké Pavlovice
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 12. května
JOB spectrum s.r.o. | JOB spectrum s.r.o. | Kadaň Kadaň
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 23. května
O2 Czech Republic a.s. | O2 Czech Republic a.s. | Domažlice Domažlice
  • 37 000 – 67 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 16. května
G4S Secure Solutions (CZ), a.s. | G4S Secure Solutions (CZ), a… | Bravantice Bravantice
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro zdravotně postižené
Zveřejněno: 30. května
Jobs Contact Personal, s.r.o. | Jobs Contact Personal, s.r.o. | Hustopeče Hustopeče
  • 26 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 30. května
KOTIŠ s.r.o. | KOTIŠ s.r.o. | Třebomyslice, Horažďovice Třebomyslice, Horažďovice
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 30. května
Levi Strauss Praha, spol. s r.o. | Levi Strauss Praha, spol. s r… | Smíchov, Praha Smíchov, Praha
  • 14 000 – 28 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 30. května
Zbytovský s.r.o. | Zbytovský s.r.o. | Praha Praha
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 30. května

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Jobs Contact Personal, s.r.o., Albert Česká republika, s.r.o., Delirest services s.r.o., Lagardere Travel Retail, a.s., MOTMOT Plus, s.r.o., ZL company s.r.o., LF Group Services s.r.o., Wolt Česko s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Madama Cristina s.r.o., LEHÁRO STREET s.r.o., La Patas s.r.o., BVP top systems s.r.o., FRESHBOX s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Deklarace odpovědného podnikání z. s., Rex Concepts BK Czech s.r.o., Bageterie Boulevard, McDonald`s ČR spol. s r.o., Raed´s s.r.o., Domov pro seniory Kociánka,příspěvková organizace, NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., JANÍČKOVI stravování s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Vedoucí týmu / Team leader, Dopravce / Dopravkyně, Kurýr / Kurýrka, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Ekonom / Ekonomka, Fakturant / Fakturantka, Finanční auditor / auditorka, Finanční manažer / manažerka, Finanční kontroling, Účetní, Barista / Baristka, Barman / Barmanka, Cukrář / Cukrářka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Manažer / manažerka v gastronomii, Obsluha lidí, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Provozní / F&B Manager, Obchodní asistent / asistentka, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Lékař / Lékařka, Terapeut / Terapeutka, Oblastní manažer / manažerka, Provozní manažer / manažerka, Provozní ředitel / ředitelka (COO), Konzervář / Konzervářka, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Manažer / manažerka prodeje, Aranžér / Aranžérka, Pizzař / Pizzařka, Přípravář / Přípravářka v gastronomii, Šéfkuchař / Šéfkuchařka, Zástupce vedoucího manažera

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Brno, Královo Pole, Brno, Trnitá, Brno, Židenice, Brno, Veveří, Brno, Starý Lískovec, Brno, Šlapanice, okres Brno-venkov, Slatina, Brno, Brno-město, Brno

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Personalistka Petra Nulíčková: 30 věcí, které kandidáti při hledání práce často nevidí

Personalistka Petra Nulíčková: 30 věcí, které kandidáti při hledání práce často nevidí

Hledání práce většina lidí zažije několikrát za život. Personalisté se jím ale zabývají každý den. Čtou životopisy, vedou pohovory, porovnávají kandidáty, komunikují s manažery. Často také velmi rychle poznají, jestli je kandidát připravený a hlásí se na relevantní pozici.

Hledá se Nejlepší HR projekt regionu 2026. Bude to ten váš?

Hledá se Nejlepší HR projekt regionu 2026. Bude to ten váš?

Máte ve firmě HR projekt, který zlepšil práci se zaměstnanci, posunul firemní kulturu nebo přinesl konkrétní výsledky? Přihlaste ho do soutěže Nejlepší HR projekt regionu 2026 a ukažte, že dobré nápady v HR vznikají napříč celou republikou.

Registrace do soutěže Zaměstnavatel roku 2026 se pomalu uzavírá. Proč by vaše firma neměla váhat?

Registrace do soutěže Zaměstnavatel roku 2026 se pomalu uzavírá. Proč by vaše firma neměla váhat?

Uzávěrka registrací do prestižní soutěže Pluxee zaměstnavatel roku 2026 je už 30. června. Chcete pro svou firmu získat nezávislé hodnocení od PwC? Porovnat se s konkurencí? Posílit své jméno na trhu práce? Pak na nic nečekejte! První krok je navíc rychlý, bezplatný a zcela nezávazný. Zjistěte, proč by vaše společnost neměla v letošním ročníku chybět!

Hledáte práci? Tohle vám pomůže získat nové místo rychleji

Hledáte práci? Tohle vám pomůže získat nové místo rychleji

Odpovídáte na nabídky, ale firmy se neozývají? Dostáváte jednu zamítavou odpověď za druhou? Někdy stačí změnit způsob, jakým reagujete a jak se v životopisu představíte. Hledání práce umí být vyčerpávající. Člověk čeká, kontroluje e-mail, doufá v telefonát – a nic. Po čase snadno získá pocit, že už to nemá cenu. Často ale nejde o to, že byste byli špatní kandidáti. Problém může být jednodušší: reagujete pozdě, posíláte stejné CV na různé pozice nebo zaměstnavatel hned nevidí, proč by měl pozvat právě vás.

zájem