Volné místo ve firmě Čerpací stanice Shell

Pokladní na čerpací stanice SHELL 27-30 000 kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu určitou 1. 7. 2022 — 31. 12. 2023)
Lokalita Pardubice
Zadavatel Lucie Petrlíková
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 27.000 – 30.000 Kč

O nás

Lucie Petrlíková

Petrlíková Lucie – provozovatel čerpacích stanic Shell v Hradci Králové

Adresa provozovny: V. Nejedlého 1004/4, Hradec Králové

O nás

Lucie Petrlíková – provozovatel čs SHELL

Co od Vás očekáváme:

Do našeho kolektivu na čerpací stanici přijmeme pokladní/ka.

Náplň práce:

  • jedná se o práci za pokladnou na shopu prodejny
  • dále obsluhování pekárny
  • doplňování zboží
  • úklid

Směny:

  • 12 hodinové směny
  • krátký / dlouhý týden
  • denní směny ( pouze při dovolených nebo nemocech noční směna max cca 15 za celý rok)

Nabízíme:

  • plat min. 22.500 Kč čistého a pokud se nebojíte nabízet zboží v akci i daleko více
  • sleva na pohonné hmoty
  • sleva na zboží z našeho shopu

Požadujeme:

  • čistý trestní rejstřík
  • komunikace
  • potravinářský průkaz

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát