Hledáme lidem práci Manpower

Provozní zámečník se mzdou 27 000 - 32 000 Kč!

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Máš praxi na pozici strojního zámečníka a hledáš nové uplatnění? Nebojíš se pracovních výzev, ale naopak máš rád akci a nevyhovuje ti každodenní rutina? Chtěl bys dále (nejen) profesně růst, ale nemáš prostor? Pak pro tebe máme to pravé!

Znáš někoho, kdo by mohl mít o tuto práci zájem? Neváhej jej doporučit a získej 3 000 Kč!

Popis pozice:

Náplň práce:
– seřizování a funkční zkoušky provozního zařízení, uvádění opraveného zařízení do chodu
– opravy agregátů
– vázání a upínání břemen
– svařování, pálení
– práce ve výškách a nad volnou hloubkou (opravy jeřábů)

Profil kandidáta:

Co požadujeme?
– dobrý zdravotní stav
– ochotu pracovat v nepřetržitém režimu (2 ranní - 2 noční - 2 odpolední - 2 dny volno), možnost pouze ranních směn nebo 12ctek dle aktuální dostupnosti
– platný svářečský průkaz (svařování el. obloukem)
– paličský, vazačský či jeřábnický průkaz VÝHODOU

Nabízíme:

Co Vám za to nabízíme?
– základní sazbu 151-185 Kč/hod. + příplatky nad rámec zákona
– pro šikovné možnost přejít do kmene
– 25 dnů dovolené
– závodní stravování
– bezplatné vzdělávání (možnost získat profesní průkazy)
– zvýhodněné volání O2 a sleva na nájemném u spol. Residomo
– nadstandardní zdravotní péči a vitamínové balíčky
– zaměstnanecké akce v průběhu celého roku
– nástup IHNED a mnoho dalšího

  • Mnichovice, Praha-východ
  • Základní škola a Mateřská škola Mozaika…
  • 22 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 2. října
  • Čestlice
  • Storex FST, spol. s r.o.
  • 30 000 Kč
  • Velký Borek
  • Gennady Savitskiy
  • od 25 000 Kč
  • Nelahozeves
  • Petr Kožený s.r.o.
  • 18 000 – 25 000 Kč
  • Sadov
  • EVROmat a.s.
  • 21 000 – 22 000 Kč
  • Hrušová
  • NOPEK, a.s.
  • od 24 000 Kč

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Trainee program – první práce pro absolventy

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

akce aktuální den dění IT kandidát možnost náplň práce NDA nové plat pozice práce pracovní příplatky režim růst řízení stravování svařování uplatnění volno vzdělávání zámečník zaměstnanec zdravotní zdravotní stav bezplatné dar dny dovolené kov náplň opravy PR profesní profi rámec rok standard stav stroj zájem zaměstnanecké závod zkoušky