Hledáme lidem práci Manpower

Hasič - i VY můžete být hrdina

Lokalita Bystřice pod Hostýnem
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Služby, umění a kultura

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

Do průmyslového podniku v LOUKOVĚ hledáme Hasiče. Zkuste i VY své štěstí!

Vaší činností bude:
- záchranné a likvidační práce
- provádění preventivní činnosti
- provádění odběru vzorků
- provádění údržby a oprav výstroje
a další podobné činnosti

Profil kandidáta:

Hledáme někoho, kdo:
- má SŠ/SOU strojní nebo elektra výhodou
- kurzy jako - nástupní odborný výcvik a jiné výhodou
- zdravotní způsobilost (352/2003)
- alespoň základní znalost na počítači
a především ochotu práce v nepřetržitém provozu

Nabízíme:

Co Vám za to vše nabídneme?
- práce na HPP
- nástup IHNED
- týden dovolené navíc a k tomu ještě další sickdays
- příspěvek na penzijní připojištění - protože na Vás myslíme i do budoucna
- zvýhodněné mobilní tarify a ceny paliva
- práci v kmeni společnosti

Pokud Vás nabídka alespoň trošku zaujala, pošlete váš životopis.

  • Vřesová
  • Pavlína Havlanová
  • 27 000 – 31 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 22. června
  • Hlavenec
  • Armáda České republiky
  • 23 300 – 29 000 Kč
Zveřejněno: 16. května
  • Vřesová
  • Hasič
  • 26 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 14. června
  • Vyškov
  • 20 130 – 29 520 Kč
Zveřejněno: 17. května
  • Záběhlice, Praha
  • Aneta Hroncová
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na ubytování
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
  • Ústí nad Labem
  • Lucie Udatná
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 6. června
  • Jihlava
  • Siwek Tomáš
Zveřejněno: 7. ledna

FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., Česká pošta, s.p., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., OLMAN SERVICE s.r.o., ARAMARK, s.r.o., 4 P & P, spol. s r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Comac jobs s.r.o., STAEG, spol. s r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., Eva Lojková, Proveon, a.s., GEISLER ÚKLIDOVÁ FIRMA s.r.o., CENTURION loss prevention a.s., Domov Hvězda, příspěvková organizace, JOSEF GOŘALÍK, Bezuchovská a.s., ELVAC a.s., JACOM, spol. s r.o., LENA NÁBYTEK, s.r.o., MGM a.s., Topič s.r.o., IVOS Zlín,s.r.o., Simcar s.r.o., PODHORAN LUKOV a.s., METAKO CZ s.r.o., Roman Korabečný, MORAVANPARK s.r.o., QIU JIE WANG s.r.o., X - servis park s.r.o., Pohřební služba Přerov, s.r.o., Muzeum Komenského v Přerově, příspěvková organizace, Eagle Eyes a.s., Pracanti s.r.o., PREST PŘEROV a.s., Kadeřnictví No.1 s.r.o., Thi Hoa Chu, Kran Open s.r.o., Van Duy Tran, TCS Maintenance, s.r.o., HB group Facility s.r.o., STROJEASTAVBY TVRDOŇ, s.r.o., Thuy Chinh Duong, Tuan Anh Truong, Đuc Ngân Tran, Super kebab s.r.o., TRIANGOLO spol. s r.o., Motorcentrum Malinčík s.r.o., TSS Maintenance s.r.o., MOMENT, spol. s r.o., Marek Dobeš, Truck Service Zlín a.s., Z-Group bus a.s., Jurášek, spol. s.r.o., SONY-RESTAURANT, s.r.o., TOM 68 s.r.o., Ahed Ajeeb, BAI MAI s.r.o., Rugby Club Zlín, z.s., SALEX-STAV s.r.o., TSC Cleaning, a.s., Agristav s.r.o., ROSE QQT s.r.o., HA LONG 2016 s.r.o., HP TRONIC, s.r.o., SANITY SWISS s.r.o., Sadat Haljilji, Roman Nesrsta, WISTA s.r.o., Filharmonie Bohuslava Martinů, o.p.s., SALTIC s.r.o., V.Klimeš & L.Klimeš CZ s.r.o., Zdeněk Jakubů, REFLEX Zlín, spol. s r.o., BPS SERVIS, s.r.o., Oleg Kuchmister, ZLÍNSAT, spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Operátor / operátorka poštovního provozu, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Číšník / Servírka, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Čalouník / Čalounice, Florista / Floristka, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Uklízeč / Uklízečka, Kadeřník a holič / Kadeřnice a holička, Mechanik / Mechanička, Pracovník / pracovnice ve službách, Správce / správkyně objektu, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Zdravotní bratr / sestra, Automechanik / Automechanička, Elektromechanik / Elektromechanička, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Pracovník / pracovnice ostrahy, Strážný / Strážná, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Pracovník / pracovnice úklidové služby, Pracovník / pracovnice mytí vozidel a strojů, Finanční specialista / specialistka

Přerov, Hranice, okres Přerov, Zlín, Otrokovice, Nový Jičín, Olomouc, Prostějov, Mošnov, Hvězdlice, Bystřice pod Hostýnem, Bezuchov, Holešov, Fryšták, Lukov, okres Zlín, Kelč, Podkopná Lhota, Hulín

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Každý rok v práci vyplňujete růžové prohlášení, pojďte se na toto prohlášení podívat detailněji a zjistěte, jak správně uplatnit slevy na dani. Ukážeme vám, kde růžové prohlášení najdete. Finanční správa připravila růžové prohlášení jako formulář, který si vytisknete nebo vyplníte na počítači. Poradíme vám také, jak růžové prohlášení ukončit. K daním patří také potvrzení o zdanitelných příjmech, o kterém si řekneme více.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hmotná odpovědnost zaměstnance je citlivým tématem. Existují dvě odpovědnosti zaměstnance, schodek a ztráta svěřených věcí. Na oba případy se podíváme a ke každému připojíme vzor dohody, která by měla být podepsána, aby bylo možné schodek nebo ztrátu po vás vymáhat. Pouze ústní dohoda je nedostačující.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pokud cítíte potřebu změnit zaměstnání a chcete začít od začátku, nebo naopak prohloubit svou odbornou způsobilost, právě pro vás jsou vhodné rekvalifikační kurzy. Vysvětlíme si, kdo se může na rekvalifikační kurz přihlásit, jak dlouho trvá, kdo jej zaplatí. Nechybí přehled nejžádanějších rekvalifikačních kurzů.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

V tomto článku jsme pro vás připravili přehled TOP 10 magazínů o HR vzdělávání, které zaujímají přední příčky nejen díky své návštěvnosti, ale především díky kvalitnímu obsahu, který skutečně vzdělává a inspiruje. Pojďte s námi objevit ty nejlepší zdroje informací v oblasti HR! 😉

Bor CV činnost den dění event hasič hledám HR IT kandidát kurz kurzy mobil mobilní tarif mobilní tarify nabídka náplň práce penzijní připojištění podnik pojištění pozice práce připojištění příspěvek SOU společnost společnosti štěstí tarif tarify týden týden dovolené navíc výcvik vzor zdravotní znalost životopis činnosti dovolené kov mobilní náplň navíc odbor odborný penzijní počítač PR profi průmysl průmyslové sickday stroj zdravotní způsobilost způsobilost