Práce: Operátor výroby pro autom. průmysl (Choceň)/týdenní zálohy

lokalita: Choceň zadavatel: ABZAKOVO spol. s r.o. Odpovědět na inzerát

Hledáme šikovné, manuálně zručné pracovníky na výrobu zvukově a tepelně izolačních dílů pro automobilový průmysl.
Třísměnný provoz: (6–14, 14–22, 22–6 h). První směna začíná v neděli ve 22.00 h.
Víkendy volné.
Jedná se o nadnárodní společnost, která se neustále rozvíjí a expanduje.

Náplň práce:

  • strojní lisování a ořezávání materiálu na automatických strojích
  • hlídání kvality výrobků dle stanovených norem
  • odebírání materiálu ze stroje a skládání dle stanoveného počtu do beden
  • očišťování a kontrola hotových výrobků

Nabízíme:

  • mzda: 108,– Kč/ hod. + příplatky a prémie
  • možnost týdenních záloh
  • zájemce o tuto pozici zaškolíme
  • dopravu do zaměstnání zdarma
  • férové jednání
  • přátelský přístup

Požadujeme:

  • zvládání základních matematických počtů
  • manuální zručnost
  • chuť učit se novým věcem
  • dobrý zdravotní stav
  • čistý TR
  • pracovitost
  • spolehlivost

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Choceň

Pracovní poměr

Dohoda o pracovní činnosti

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Typ úvazku

Plný úvazek

Kontaktní osoba

Abzakovo - pohovor

Telefon

zobrazit telefonní číslo

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist