Operátor výroby pro autom. průmysl (Choceň)/týdenní zálohy

Smluvní vztah dohoda o pracovní činnosti
Lokalita Choceň
Firma ABZAKOVO spol. s r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 18.560 – 20.000 Kč
Kontakt Abzakovo - Hradec Králové, zobrazit tel. číslo

Hledáme šikovné, manuálně zručné pracovníky pro výrobu v automobilovém průmyslu
Směny:
Třísměnný provoz 37,5h/týdně – ranní, odpolední, noční
Víkendy volné

Náplň práce:

  • strojní lisování a ořezávání materiálu na automatických strojích
  • hlídání kvality výrobků dle stanovených norem
  • odebírání materiálu ze stroje a skládání do beden
  • očišťování a kontrola hotových výrobků

Nabízíme:

  • základní mzda: 116,– Kč/ hod. + příplatky a prémie
  • možnost týdenních záloh
  • prémie od mistra až 1000,–
  • příplatky za noční a odpolední směny
  • zájemce o tuto pozici zaškolíme
  • dopravu do zaměstnání zdarma
  • férové jednání
  • přátelský přístup

Požadujeme:

  • manuální zručnost
  • chuť učit se novým věcem
  • dobrý zdravotní stav
  • čistý TR
  • pracovitost
  • spolehlivost
Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist