Recepční / Office Managerka v komunikační agentuře a redakci

Pracovní poměr práce na plný úvazek
Lokalita Krč, Praha
Firma Media:list s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Kontakt Michaela Sekaninová, zobrazit tel. číslo

Hledáme novou parťačku na pozici Recepční. Budete nejen vyřizovat požadavky od několika společností, ale také kočírovat chod recepce pro několik firem, redakcí a komunikační agentury. Výhodou je to, že na recepci vám parťáka bude dělat i naše další recepční Zuzka.

Kdo jsme?

Jsme parta plná lidí různých profesí od redaktorů, kameramanů, píáristů až po markeťáky, proto očekávej práci v dynamickém a kreativním prostředí.

Koho hledáme?

Šikovnou, komunikativní a reprezentativní posilu, která se nebojí práce a postaví se čelem i k zdánlivě neřešitelným úkolům. Ráda a s úsměvem se stará o lidi a prostředí okolo sebe. Předchozí zkušenosti s recepcí, back office nebo administrativou výhodou.

Co budete dělat?

Trávit s námi čas ve všední dny od 8:30 do 17:00. Součástí vaší práce bude zajišťovat obvyklé úkony spojené s vedením recepce a back office, např. péče o návštěvy, zajišťování poštovních zásilek a kurýrů, administrativní aktivity, péče o společné prostory, kompletní zajištění rezervačního systému zasedacích místnosti, objednávání kancelářských potřeb a také výpomoc se zadáváním účetních dokladů do systému.

Pokud byste se na nás ráda podívala osobně, tak pošlete své CV naší Míši. Do 2 pracovních dnů se vám ozve. Těšíme se na vás u naší dobré kávy.

Máte zájem o tuto nabídku?

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2020 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena