Hledáme lidem práci Manpower

Účetní s Němčinou!!!

Lokalita Lanškroun
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

Pro nadnárodní výrobní společnost hledáme nového kolegu/kolegyni do účetního týmu!

Vaší náplní práce bude zejména závazkové účetnictví, na které Vás ale rádi zaškolíme - pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy ekonomických oborů!

Důležitá je aktivní znalost německého jazyka - budete komunikovat s německy hovořícími kolegy!

Hlavní úkoly na této pozici jsou:

- správa saldokonta závazků

- zpracování dodavatelských faktur

- verifikace faktur včetně upomínek

- zajištění plateb dodavateům

Profil kandidáta:

- SŠ/VŠ ekonomického směru

- aktivní znalost NJ

- zájem vzdělávat se a rozvíjet v oblasti účenictví

- znalost práce na PC

Nabízíme:

- pravidelný platový růst

- roční bonusy

- příspěvek na penzijko

- dotované stravování

- jazykové kurzy

- příspěvky na sport, zdraví či kulturu

...a další firemní benefity

Zaujala Vás nabídka? Pak neváhejte a zašlete mi Váš životopis!

  • Dolní Dobrouč
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 40 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 21. března
  • Havlíčkův Brod
  • Manpower
  • 30 000 – 48 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Služební auto
Zveřejněno: 24. července
  • Manpower
    Benefity:
Zveřejněno: 15. března

EVROPA realitní kancelář, ČSOB Stavební spořitelna, a.s., ManpowerGroup s.r.o., Česká spořitelna, a.s., Dibaq a.s., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, Advantage Consulting, s.r.o., ZLKL, s. r. o., Ravensburger Karton s.r.o., JOBSTART s.r.o., NIKA Logistics a.s., PM Hanusová s.r.o., Daně - Audit, a.s., Střední škola technická a dopravní Gustava Habrmana Česká Třebová, KTC WOOD s.r.o., Střední škola automobilní Ústí nad Orlicí, Qt expres plus s.r.o., ZZN Svitavy a.s., Smartviz, s.r.o., REKOP s.r.o., AgroKonzulta Žamberk spol. s r.o., SOVA stavební s.r.o., Josef Morávek, JIŘÍ PAZOUR, DIRECT ECONOMY a.s., Daniel Klein, DK mont a.s., Dětský domov, Potštejn, Českých bratří 141, Základní škola M. Choceňského, Choceň, Flídr plast s.r.o., MATRIX a.s., KOVYRO s.r.o., BAYER a BAYER s.r.o., c.k. daňová kancelář, a.s., Instalatérství Vonásek s. r. o., METAL GRANIT spol. s r.o., B-Munitor s.r.o., SA Trade s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Vedoucí týmu / Team leader, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Ekonom / Ekonomka, Fakturant / Fakturantka, Finanční analytik / analytička, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Finanční kontroling, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Pokladník / Pokladnice, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Manažer / manažerka nákupu, Manažer / manažerka zahraničního obchodu, Nákupčí, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Specialista / specialistka nákupu, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Úředník / Úřednice, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka

Celá ČR, Dolní Dobrouč, Žamberk, Helvíkovice, Šumperk, Mohelnice, okres Šumperk, Loštice, Choceň, Polička, Rychnov nad Kněžnou, Boskovice, Hrochův Týnec, Lanškroun, Česká Třebová, Jablonné nad Orlicí, Ústí nad Orlicí, Moravská Třebová, Svitavy, Vračovice-Orlov, Potštejn, Široký Důl, Kostelec nad Orlicí, Letovice, Konice, Solnice

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Zjistila jste, že jste těhotná, a nevíte, kdy a jak tuto skutečnost oznámit v práci? Nebojte se, se vším vám pomůžeme! Dozvíte se, kdy oznámit těhotenství v zaměstnání, jak v práci oznámit těhotenství a také jaké jsou povinnosti vašeho zaměstnavatele.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jsme lidé, máme rozdílné povahy, přístupy, způsob komunikace, zájmy a mnoho dalšího. Hranice mezi legrací a šikanou je často velmi tenká; co je pro jednoho zábava, může být pro jiného ponižující nebo nepříjemné. Z důvodu různosti vzniká prostředí, které nahrává šikaně. Povíme si, co to je šikana v práci, jaké jsou druhy šikany na pracovišti, jak se bránit, co dělat, když jste svědkem. Závěrem si řekneme, jak každý z nás může šikaně zabránit.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

absolvent AJ benefit benefity bonus bonusy Bor ekonom hlavní hledám IT kandidát kurz kurzy nabídka náplň práce nové plat pozice práce práva příspěvek růst SOU společnost sport správa stravování účetní vhodná zdraví znalost životopis firemní jazyk kov náplň národní německé oblast oblasti obor PC PR profi příspěvky roční tým účetnictví úkol úkoly výrobní zájem