Volné místo v: Krajské ředitelství policie Středočeského kraje

Referent společné státní správy a samosprávy

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Zbraslav, Praha
Zadavatel Krajské ředitelství policie Středočeského kraje (Ministerstvo vnitra)
Min. vzdělání Bakalářské
Mzda 22.980 – 33.790 Kč

(pracovní poměr)
Obecně

  • zařazení na analyticko-právním oddělení kanceláře ředitele Krajského ředitelství policie Středočeského kraje
  • pracovní poměr – 11. platová třída dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě
  • hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou s 3 měsíční zkušební dobou

Náplň práce

  • komplexní právní činnosti v oblastech :
  • řešení problematiky pohledávek – přihlašování do insolvenčního řízení, exekuce, komunikace s exekutorskými úřady, jednání se soudy v záležitosti pohledávek
  • zpracování žádostí podle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím,
  • zpracování dohod, obchodních a jiných smluv s organizacemi, právnickými a fyzickými osobami na dodávky paliv, zboží, materiálu, služeb, energie, případně ostatních médií, smluv na pronájem či bezplatné užívání nemovitostí, jiných objektů, zařízení nebo jejich částí
  • zpracování podkladů pro rozhodnutí ředitele krajského ředitelství ve věcech kázeňských v kázeňském řízení o přestupcích příslušníků Policie České republiky
  • zastupování krajského ředitelství v řízeních před soudy, státními orgány a organizacemi, v řízení se soudními exekutory a exekutorskými úřady

Platové podmínky

  • platová třída 11 – 22 980,–Kč až 33 790,–Kč (dle započitatelné praxe)
  • zvláštní příplatek rizikový 2 200,–Kč

Kvalifikační předpoklady

  • vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu, obor právní

Požadujeme

  • státní občanství ČR
  • trestní a občanskou bezúhonnost
  • výborné komunikační a organizační schopnosti a schopnost samostatného řešení úkolů
  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost, flexibilita
  • schopnost individuální práce i práce v týmu
  • velmi dobrou znalost českého jazyka
  • velmi dobrou uživatelskou znalost MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook), internet
  • znalost obecně závazných právních norem např. zákon č. 182/2006 Sb., insolvenční zákon, zákon č. 106/999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, zákon č. 219/2000 Sb., o majetku České republiky a jejím vystupování v právních vztazích, zákon č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky, zákon č. 361/2003 Sb., o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů, zákon č. 99/1963 Sb., občanský soudní řád, zákon č. 262/2006 Sb., zákoník práce, zákon č. 500/2014 Sb., správní řád

Nabízíme

  • plný pracovní úvazek
  • podporu v osobním a odborném růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 dnů indispozičního volna
  • příspěvek na stravování a další benefity z FKSP

Další informace

  • termín pro zaslání životopisů s motivačním dopisem do 31. 1. 2022
  • možnost nástupu 1. 3. 2022
  • zaměstnavatel si vyhrazuje právo změnit požadavky nebo nevybrat žádného uchazeče
  • odesláním životopisu zájemce souhlasí s dalším zpracováním osobních údajů ve smyslu zákona č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, po dobu trvání účelu výběrového řízení na danou pozici

Máte zájem o tuto nabídku?