Hledáme šikovné montážníky do výroby a montáž nábytku

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Praha
Firma ABZAKOVO spol. s r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 150 Kč
Kontakt Abzakovo - logistka/doprava, zobrazit tel. číslo

Hledáme nového člena do týmu v Praze. Jedná se o montáž nábytku v moderních prostorech.
Nabízíme dlouhodobou spolupráci a kariérní růst.

Nabízíme:

  • Směny – Po-Pá ranní (6:30–14:30)/odpolední(14:30–23:00)
  • Plnohodnotné zaškolení během 1. měsíce.
  • Čisté příjemné prostředí
  • Kvalita nad kvantitou
  • 150Kč/hod

Požadujeme:

  • vyučení v oboru nebo dovednosti a praxe s výrobou a montáží nábytku výhodou
  • znalost výrobních postupů, čtení výkresů výhodou
  • manuální zručnost
  • samostatnost, pečlivost, pracovitost

Náplň práce:

  • výroba a kompletace nábytkových dílců a segmentů
  • standardní i atypické práce s masivem, laminem, dýhou
  • úklid pracoviště

Máte zájem o tuto nabídku?