Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

Seřizovač (Od 33.000 Kč) | +100.000 Kč Pro Šikuly

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Chotěboř
Zadavatel AC Jobs, s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Těžba, hutnictví a slévárenství, Mechanik / Mechanička, Obráběč / Obráběčka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Servisní technik / technička, Obsluha strojů
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Expert C2)
Hrubá mzda 33.000 – 35.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

AC Jobs, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Jsme výrobní společnost

Obecné informace:

Jste vyučený v technickém oboru a máte alespoň roční praxi na pozici seřizovače? Umíte pracovat s měřidly? Chcete mít stabilní zaměstnání, nevadí vám dvousměnný provoz a víkendy chcete věnovat rodině?
Pokud ano neváhejte a pošlete mi váš životopis! Za nástup od nás dostanete navíc bonus ve výši 100.000 KČ!

Náplň práce:

* Seřizování našich mašin na kovárně
* Práce dle platného naprogramování
* Práce s měřidly a dle technické dokumentace
* Zpětná kontrola a kvalita vyrobených kusů
* Udržování chodu strojů na oddělení
* Opravy strojů

Co od Vás očekáváme:

* SOU/SŠ nejlépe v oboru mechanik strojů, obráběč kovů a podobně
* Dobrou schopnost číst a orientovat se v technické dokumentaci
* Praxe min rok na obdobné pozici
* Ochotu pracovat ve 2 směnném provozu

Co Vám můžeme nabídnout:

* NÁBOROVÝ BONUS 100.000 KČ
* 25 dnů volna
* Propracovaný systém bonusů
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Příspěvky nad rámec ZP
* Navýšení mzdy po zkušební době
* Příspěvek na stravování, stravenky za noční a víkendové směny
* Důraz na odborná školení
* Bonusy za seřízení stroje (až 5000,- měsíčně)

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Závodní stravování Závodní stravování
  • Parkoviště Parkoviště

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Rekvalifikační kurzy v kostce

bonus bonusy Bor dokumentace IT kvalita mzdy náplň práce penzijní připojištění plat pojištění práce praxe připojištění příspěvek řízení směny SOU společnost stabilní stravenky stravování školení víkend zaměstnání životopis dobro dokument informace kontrola kov náplň navíc obor odbor odborná oddělení opravy penzijní PR program příspěvky rámec roční rok schopnost stroj systém technické volna výrobní výše zkušební