Volné místo ve firmě IDEAL AUTOMOTIVE Bor, s.r.o.

Technik kvality (Ostrov u Stříbra)

Smluvní vztah pracovní smlouva
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Kostelec, okres Tachov
Firma IDEAL AUTOMOTIVE Bor, s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

O nás

IDEAL AUTOMOTIVE Bor, s.r.o.

Vyrábíme a dodáváme textilní komponenty obložení pro použití v oblastech interiéru, exteriéru a zavazadlového prostoru. U našich výrobků klademe velký důraz na efektivní produkci šetřící zdroje, náklady a čas. Nabízíme jak zkušeným pracovníkům, tak i lidem na začátku kariéry možnost podpořit motivovaný tým při vývoji a výrobě produktů pro věhlasné automobilové značky.

O nás

Chcete se stát součástí úspěšné stabilní společnosti? Pokud ano, pojďte pracovat k nám! Společnost Ideal Automotive je dodavatelem dílů pro automobilový průmysl. Jsme německou neustále se rozrůstající společností, která vyvíjí, dodává a zpracovává kobercové díly k obložení zavazadlových prostor a podlah osobních automobilů. Naše pobočky se v rámci ČR nacházejí v místech: Nová Hospoda, Ostrov u Stříbra a Strakonice.

Náplň práce:

  • přímá komunikace se zákazníky luxusních značek automobilů jako jsou Daimler, BMW a Volkswagen
  • péče o specifické projekty
  • zastřešování zákaznických reklamací, a tím i nadále rozvoj znalosti německého nebo anglického jazyka
  • posuzování a vyhodnocování rizik pomocí kvalitářských nástrojů se stane Vaší oblíbenou činností
  • různorodé činnosti od podpory běhu projektu ve výrobě po setkání se zákazníkem při řešení neshod
  • proaktivní komunikace s odděleními napříč závodem (výroba, logistika, příprava výroby, ..)
  • reprezentace společnosti u našich zákazníků a dodavatelů
  • operativní zajištění požadavků na výrobek a na proces výroby v oblasti jakosti
  • spoluúčast při přípravě kontrolních plánů a návodek
  • detailní analýza chyb, 8D Reporty, interní program XPERT
  • aktivní účast při auditech

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • předcházející zkušenosti z oblasti kvality výhodou, ne však podmínkou
  • komunikativní znalost AJ nebo NJ podmínkou
  • pro-zákaznický přístup
  • komunikační dovednosti
  • technické a analytické myšlení
  • pokročilou znalost práce na PC – MS Office

Co Vám můžeme nabídnout:

  • příjemné pracovní prostředí a přátelskou atmosféru
  • 13. mzdu - příspěvek na dovolenou a Vánoce
  • věrnostní odměny
  • kvartální bonusy navázané na výkon
  • zajímavé finanční ohodnocení dle prokazatelných zkušeností a schopností
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost využívat cizí jazyky a dále je rozvíjet
  • 25 dnů dovolené
  • příjemnou závodní kantýnu
  • zvýhodněné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky
  • další zaměstnanecké výhody

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Přátelské prostředí

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát