Volné místo ve firmě Schwan Cosmetics CR, s.r.o.

Mistr ve výrobě

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Český Krumlov
Firma Schwan Cosmetics CR, s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 40.000 – 45.000 Kč
Kontakt Alena Kratochvílová, zobrazit tel. číslo

O nás

Schwan Cosmetics CR, s.r.o.

Navazujeme na tradici výroby dřevěných kosmetických tužek, která sahá až do roku 1927. V současné době vyrábíme okolo 100 mil. kusů kosmetických tužek ročně ve více než 10 000 různých provedení a typech. Jsme největším světovým výrobcem dřevěné dekorativní kosmetiky a pracujeme výhradně na zakázku jako tzv. „private label výrobce“. V současné době je u nás zaměstnáno okolo 500 zaměstnanců. Naše společnost pravidelně zařazuje mezi tři nejlepší zaměstnavatele jihočeského kraje. Spokojenost zaměstnanců je pro nás prioritou. Staňte se členem našeho týmu.

O nás

Společnost Schwan Cosmetics CR je globální lídr na trhu dřevěné dekorativní kosmetiky s centrálou v Německu, člen nadnárodního holdingu Schwan-STABILO Cosmetics a významný zaměstnavatel Českokrumlovska. Nyní se můžete stát součástí stabilní a perspektivní firmy, která dodává své výrobky nejznámějším kosmetickým značkám na trhu, jako je např. Avon, Chanel, Gucci, L´Oreal atd.

Náplň práce:

  • řízení a kontrola výrobních linek (týmu seřizovačů a operátorů)
  • vedení a motivace týmu dílenského managementu (koordinátor, technik, kvalitář)
  • plnění výrobního plánu v čase a kvalitě
  • dodržování BOZP, provozní hygieny a 5S na pracovišti
  • optimalizace výrobního procesu
  • pracovní doba 37,5 hod./týden
  • směnný provoz

Co od Vás očekáváme:

  • praxi s řízením výroby podmínkou
  • min SŠ vzdělání s maturitou
  • technickou zdatnost
  • zaujetí pro práci, ochotu učit se novým věcem
  • komunikační a motivační dovednosti
  • rychlé rozhodování a řešení problémů

Co Vám můžeme nabídnout:

  • 13. a 14. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • dotované stravování
  • příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění
  • kafetérii (3 000 – 12 000 Kč podle odpracovaných let)
  • věrnostní odměny
  • bohatý bonusový program
  • pravidelné odborné vzdělávání
  • čistý provoz

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí
  • Relax zóna
  • Závodní stravování
  • Fitness na pracovišti
  • Cyclist-friendly office
  • Parkoviště

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát