Volné místo ve firmě FILSON s.r.o.

Skladník Pro Sklad Surovin

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Velvary 732, Velvary, 273 24
Firma FILSON s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Obchod, nákup a prodej zboží, Průmyslová a chemická výroba, Skladník / Skladnice
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 28.000 – 35.000 Kč

O nás

FILSON s.r.o.

Vyrábíme širokou škálu produktů od provozních kapalin, přes oleje až po autopříslušenství a autokosmetiku. Stále zdokonalujeme naše výrobní procesy a vlastnosti výrobků v našich vlastních výrobních závodech. Design výrobků pravidelně inovujeme.

Společnost FILSON s.r.o. vznikla na počátku devadesátých let jako specializovaný velkoobchod a distributor kompletního sortimentu autodoplňků, v průběhu 30 let se postupně vypracovala na evropském trhu na pozici uznávaného výrobce a distributora výrobků tradičních značek Aroso, Carlson, Fridex a Glacidet. Jsme ryze česká společnost s českým kapitálem a českým srdcem, která nadále usilovně pracuje na svém vývoji. V současné chvíli se plně věnujeme rozvoji nového moderního výrobního závodu ve Velvarech a současně pokračujeme v činnosti ve svém původním opavském závodě.

Do výrobního závodu Velvary hledáme kolegyni/kolegu na pozici SKLADNÍK pro sklad surovin.

Náplň práce:

  • příjem surovin, kontrola dodacích listů a dalších průvodních dokumentů
  • ukládání, kontrola a skladování
  • kontrola záručních lhůt u přijímané a skladované suroviny
  • vyskladnění, expedice a přesun
  • vedení předepsané evidence a provádění inventur
  • nakládání s odpadem a zajištění úklidu skladovacích prostor
  • práce se čtečkou
  • spolupráce s dalšími odděleními a pobočkami společnosti
  • práce z velké části venku

Co od Vás očekáváme:

  • manuální zručnost
  • organizační schopnost, smysl pro pořádek
  • časovou flexibilitu
  • průkaz a praxe na VZV výhodou
  • praxe ve skladovém hospodářství výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zařazení do malé pracovní skupiny zodpovědné za sklad surovin
  • jednosměnný provoz
  • pracovní smlouvu na HPP – začínáme s jednoletou pracovní smlouvou, po zapracování a oboustranné spokojenosti smlouva na neurčito
  • nástupní mzda 28 000 Kč hrubého, po úspěšném zapracování zvýšení základní mzdy
  • měsíční osobní ohodnocení za splnění stanovených norem a odměnu za 100 % docházku v měsíci
  • možnost pracovního postupu
  • pestrou a zajímavou práci v přátelském kolektivu
  • dobré pracovní zázemí české společnosti
  • závodní stravování, menu o dvou chodech (polévka + hlavní jídlo) 29,- Kč poplatek pro zaměstnance
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost nákupu vlastních produktů za zvýhodněné ceny
  • firemní společenské akce
  • místo výkonu práce: výrobní závod Velvary, okres Kladno
  • nástup možný ihned

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Firemní akce Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Závodní stravování Závodní stravování

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Odbory - proč a jak je založit

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

AJ akce auto česká český činnost den dění EU evidence hlavní hledám hodnocení HR IT jídlo Kladno měsíc místo možnost mzda mzdy náplň práce nové ohodnocení pec plat plnění pobočka postup práce pracovní praxe pro zaměstnance rozvoj sklad smlouva SOU spokojenost společnost společnosti spolupráce stravování Vary vedení Velvary výkon zařazení Zruč české činnosti dokument dovolené firemní kolektiv kontrola list měsíční místo výkonu práce náplň obchod oddělení odpovědné okres organizační schopnost osobní pořádek PR průvodní přátelské ruční schopnost spokojen trh výrobní výše závod zvýšení