Volné místo ve firmě G4S Secure Solutions (CZ), a.s.

Bezpečnostní pracovník - Zdiby

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Parkerova 626, Klecany, 250 67
Firma G4S Secure Solutions (CZ), a.s.
Kategorie Ozbrojené síly a bezpečnost, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Pracovník / pracovnice ostrahy, Vrátný / Vrátná
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Expert C2)

O nás

G4S Secure Solutions (CZ), a.s.

Jsme světová jednička specializující se na outsourcing bezpečnostních služeb. Zajišťujeme komplexní bezpečnostní řešení po celém světě.

Společnost G4S je součástí Allied Universal a je největší bezpečnostní firmou na světě. V České republice se G4S zaměřuje zejména na bezpečnostní služby v oblasti ochrany majetku a osob.

Momentálně hledáme kandidáta na pozici: BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK

Náplň práce:

  • pochůzková činnost
  • evidence a kontrola oprávnění k vstupu a vjezdu (CCTV, ACS)
  • odbavování zákazníků a vydávání vjezdových povolení
  • denní i noční směny (7:00 - 19:00, 19:00 - 7:00)

Co od Vás očekáváme:

  • čistý trestní rejstřík
  • fyzická zdatnost
  • komunikační dovednosti
  • schopnost pracovat samostatně
  • spolehlivost, pečlivost
  • certifikát Strážného výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • dlouhodobá spolupráce
  • možnost profesního rozvoje a seberealizace
  • příspěvek na údržbu uniformy a stravné
  • kvalifikace strážný hrazená zaměstnavatelem
  • slevy u obchodníků
  • výplatní termín je vždy 15. den v měsíci
  • možnost práce na HPP i DPP, zkrácený úvazek

Benefity

  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

AJ bezpečnost činnost den DPP evidence hledám HR kandidát kvalifikace měsíc Most možnost náplň práce obchodní pečlivost plat povolení práce pracovní pracovník příspěvek rozvoj směny SOU společnost spolupráce stravné stráž úvazek vydávání zaměstnavatel zkrácený úvazek certifikát dovednost komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti kontrola kov náplň obchod obchodník oblast oblasti ochrany oprávnění PR profesní schopnost služby součást termín zákazník