SPECIALISTA PRO CONTROLLING A KALKULACE S NJ (50 - 60.000 Kč)

Chomutov
50.000 – 60.000 Kč
Plný úvazek
Smluvní vztah
Jazykové znalosti
Český jazyk (Expert C2) ,
Německý jazyk (Pokročilý B2)

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Momentálně hledám nového kolegu do týmu, kde čísla nejsou jen tabulky, ale nástroj k tomu dělat věci lépe. Pokud se vyznáte v kalkulacích, rozpočtech i reportingu, umíte se pohybovat ve výrobním prostředí a máte komunikativní němčinu, tak je to výzva přímo pro vás! 😊

Náplň práce:

* Práce s výrobní dokumentací, kusovníky a pracovními plány
* Tvorba kalkulací a podpora při tvorbě rozpočtů
* Příprava měsíčních analýz a reporting managementu
* Kontrola využití výrobních kapacit a sledování nákladové efektivity
* Hodnocení produktivity práce a návrhy na zlepšení

Co od Vás očekáváme:

* SŠ/VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
* Praxi na obdobné pozici ve výrobní firmě
* Dobrou orientaci ve výrobních procesech
* Pokročilou znalost MS Excel
* Komunikativní znalost němčiny (slovem i písmem)
* Řidičský průkaz sk. B

Co Vám můžeme nabídnout:

* Pracovní poměr na dobu neurčitou
* Možnost práce z domova
* Stravenkový paušál v nadstandardní výši
* 25 dní dovolené
* Finanční příspěvky na vzdělávání a osobní rozvoj
* Příspěvek na penzijní spoření

* Lokalita: Chomutov

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

G & P Quality Management s.r.o. | G & P Quality Management s.r… | Podbořany Podbořany
  • 27 200 – 31 600 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. srpna
IZOPOL DVOŘÁK, s.r.o. | IZOPOL DVOŘÁK, s.r.o. | Podbořany Podbořany
  • 26 700 – 33 500 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. srpna
PATOK a.s. | PATOK a.s. | Louny Louny
  • 50 000 – 70 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. srpna
D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR | D.A.S. právní ochrana,… | Celá ČR Celá ČR
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
  • Vhodné také pro seniory
Zveřejněno: 25. srpna
Kovoplast Chlumec nad Cidlinou, a.s. | Kovoplast Chlumec nad… | Chlumec nad Cidlinou Chlumec nad Cidlinou
  • 40 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 12. června
Schäfer - Menk s.r.o. | Schäfer - Menk s.r.o. | Dýšina Dýšina
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 12. června

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Tesco Stores ČR a.s., Chip Brand Innovation s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., CHB LOGISTICS s.r.o., KB - BLOK systém, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Česká spořitelna, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., Správa železnic, státní organizace, 21 Consult Group s.r.o., Česká pošta, s.p., LKQ CZ s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., EKOSTAVBY Louny s.r.o., Libor Mrkos, G & P Quality Management s.r.o., SIMIX GROUP s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Lidé a Příležitosti s.r.o., 4Life Direct Insurance Services s.r.o., odštěpný závod, Grafton Recruitment s.r.o., IZOPOL DVOŘÁK, s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., PATOK a.s., Manuvia Job s.r.o., ARCOS FM CZ s.r.o., DISPONERO s.r.o., D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR, NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, Elflein Transport s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Kuchař / Kuchařka, Manažer / manažerka v gastronomii, Provozní / F&B Manager, Account Manager / Key Account Manager, Nákupčí, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Provozní manažer / manažerka, Provozní ředitel / ředitelka (COO), Vedoucí týmu / Team leader, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrikář / Elektrikářka, Zkušební technik / technička, Kontrolor / kontrolorka kvality, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka, Specialista / specialistka kvality, Technik / technička kvality

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Chomutov, Kadaň, Most, Louny, Klášterec nad Ohří, Spořice, Celá ČR, Podbořany, Postoloprty, Jirkov, Bitozeves, Bílina, Staňkovice, okres Louny, Korozluky

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

na dobu neurčitou měsíční
Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

VYHRAJ 1 000 Kč!

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

JDU HODNOTIT