Volné místo ve firmě ROSSMANN, spol. s r.o.

ZÁSTUPCE VEDOUCÍ PRODEJNY - PRAHA 2 - OD MÁJ (36.500 až 39.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Praha  Nové Město, Praha
Firma ROSSMANN, spol. s r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Velmi pokročilý C1)
Hrubá mzda 36.500 – 39.000 Kč

O nás

ROSSMANN, spol. s r.o.

Naše síť drogerií nabízí sortiment pro děti, pleťovou, tělovou a dekorativní kosmetiku, vitamíny, výrobky pro domácnost a potravu pro domácí zvířata. Je u nás také možnost zpracovat fotografie a fotodárky.

Otevíráme novou prodejnu v zrekonstruovaném OD MÁJ!

Hledáme výjimečnou vůdčí osobnost, která se chopí spoluvedení naší prodejny s úsměvem na tváři a energií, která pohne horami.

Pokud máte zkušenosti s vedením/zastupováním týmu, máte rádi obchod a vše, co je spojené s kosmetikou a chcete být součástí firmy s rodinnými kořeny, pak hledáme právě Vás!

Prodejna bude mít sedmidenní otevírací dobu, garantujeme dva volné víkendy v měsíci.
Nástup v průběhu května 2024.

Co vás čeká:

  • Povedete menší tým, který úzce spolupracuje
  • Budete mít spoluzodpovědnost za efektivní chod prodejny
  • Každý zákazník je pro nás důležitý, prozákaznický přístup je základ našeho úspěchu
  • K vaší práci bude patřit i drobná denní administrativa, která udržuje naše procesy v chodu

Co oceníme:

  • Zkušenost s vedením menšího týmu lidí
  • Zájem o prodej a péči o zákazníky
  • Pozitivní a motivovaný přístup ke každému úkolu
  • Výborné komunikační dovednosti

Co nabízíme:

  • Měsíční bonus dle tržeb prodejny
  • Možnost osobního rozvoje ve stabilní společnosti
  • Zajímavé pracovní prostředí plné dynamiky a týmového ducha
  • Odborná školení a podpora na cestě k úspěchu
  • Příspěvek na stravování formou paušálu přímo do mzdy
  • Příspěvek do Cafeterie ve výši 5 000 Kč ročně
  • Narozeninový dárek ve formě poukazu ve výši 500 Kč
  • Prémiová komplexní péče o zaměstnance v oblasti práva, financí, psychologie, zdraví (ELA)
  • Občerstvení (káva, čaj, mléko, ...)
  • Prací prášky na údržbu pracovního oblečení

Připojte se k nám a buďte součástí našeho úspěchu! Pokud se ve výše uvedeném inzerátu vidíte, neváhejte nás kontaktovat s vaším životopisem. Těšíme se na vás!

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

administrativa AJ bonus Bor dárek den hledám hora inzerát IT měsíc možnost mzdy občerstvení oblečení odpovědnost paušál péče péče o zaměstnance podpora pracovní pracovní prostředí Praha práva procesy prostředí příspěvek psycholog rozvoj SOU společnost společnosti stabilní stravování školení vedení víkend zdraví zkušenosti životopis cafeterie dovednost firmy komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti kontakt měsíční obchod oblast oblasti odbor odborná osobní osobnost PC PR proces prodej přístup součást tým úkol výše zájem zákazník zkušenost