Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Skladník/obsluha VZV, bez nočních, až 36.000 Kč/m

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Praha
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Náplň práce:
Líbila by se Vám práce se dřevem a rádi obsluhujete vysokozdvižný vozík? Hledáte stabilní práci bez nočních směn s volnými víkendy, zajímavými bonusy a motivující mzdou dle praxe? Chcete být součástí neustále se rozvíjející české firmy? Pokud ano, ozvěte se nám, hledáme šikovné skladníky.

Pozice je svým charakterem vhodná spíše pro muže.

Nástup je přímo do kmenového stavu firmy, nejedná se o agenturní zaměstnávání.

  • příjem a výdej zboží na skladu plošného materiálu
  • obsluha VZV

Místo výkonu práce: Praha 10

Nabízíme:

  • zajímavou mzdu dle šikovnosti, až 36.000 Kč/měs.
  • příspěvek za doporučení kandidáta až 20 000 Kč
  • prémie, bonusy dle výkonu
  • příspěvek na benefity dle vlastního výběru 5 000 Kč/rok
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění 300 Kč/měsíc
  • 5 týdnů dovolené
  • vánoční bonusy dle hospodářského výsledku společnosti
  • firemní akce a teambuildingy
  • nástup přímo do kmenového stavu společnosti
  • práci v čistém a moderním prostředí
  • pracovní oděvy
  • možnost karierního růstu

Požadujeme:

  • čistý trestní rejstřík
  • fyzickou zdatnost, manuální zručnost, zkušenost ve skladu s VZV
  • ochotu pracovat ve dvousměnném provozu PO-PÁ (6:00–14:00, 14:00–22:00) bez nočních

  • Praha
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 209 – 300 Kč / hod
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. března
  • Turnov
  • AC Jobs / Advantage Consulting
  • 30 000 – 36 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 22. dubna
  • Němčičky, Brno-venkov
  • Regutec a.s.
  • 37 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 21. června
  • Praha
  • Manpower
    Benefity:
  • Příspěvek na spoření / pojištění

DoDo Czech s.r.o., SVAPOMONT s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., K2 moto s.r.o., ABS Bonifer Czech s.r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., 4NL a.s., AZ FLEX, a.s., FLORA 24 s.r.o., MESSENGER a.s., AUTO PATRON s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Novitim s.r.o., Skanska a.s., New River International s.r.o., KATRING, spol. s r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Kongresové centrum Praha, a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., HakimiStyle s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Mlékárna Pragolaktos, a.s., Ředitelství silnic a dálnic s. p., Košík.cz s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Daniel Menšík, SECURITAS ČR s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Markmont, s.r.o., H&B Group s.r.o., Curso s.r.o., STILL ČR spol. s r.o., Stavební společnost Šlehofer, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Lagardere Travel Retail, a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., JLV, a.s., ProfesKontakt, s.r.o., CEBYT, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., PACKMAN´S PACK s.r.o., Česká pošta, s.p., Aleš Veselý, abc květiny s.r.o., VLNIKA s.r.o., Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o., PROROZVOZ s.r.o., Coweo Technologies s.r.o., PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, s.r.o., TOP HOTELS GROUP a.s., JANEMI s.r.o., CARGO-HORTIM, spol. s r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., Jitka Poláková, HOFMANN WIZARD s.r.o., open recruitment s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., TECHWOOD DESIGN s.r.o., Human-Res s.r.o., IZOMAT stavebniny s.r.o., Blanik Aircraft CZ s.r.o., CigDus s.r.o., Bolt Services CZ s.r.o., Věra Pietrasová, Zrno zrnko s.r.o., Zavolejsikurýra.cz a.s., Grafton Recruitment s.r.o., DSA a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Recepční, Referent / Referentka, Telefonní operátor / operátorka, Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Obchodní asistent / asistentka, Pokladní, Náborář / Náborářka, Dělník / Dělnice, Florista / Floristka, Obsluha strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Dekoratér / Dekoratérka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Opravář / Opravářka, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Technik / technička v zemědělství, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Revizní technik / technička, Zkušební technik / technička, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Pracovník / pracovnice úklidové služby

Praha 9 - Horní Počernice, Praha 10 - Hostivař, Praha 8 - Libeň, Praha 4 - Braník, Praha 7 - Holešovice, Praha 4 - Kamýk, Praha 3 - Žižkov, Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 4 - Nusle, Praha 10 - Uhříněves, Praha 5 - Stodůlky, Praha 10 - Horní Měcholupy, Praha 9 - Kyje, Praha 4 - Krč, Praha 10 - Malešice, Praha 6 - Ruzyně, Praha 4 - Michle, Praha 1 - Nové Město, Praha 5 - Zličín, Praha 5 - Hlubočepy, Praha 9 - Černý Most, Praha 9 - Běchovice, Praha 2 - Vinohrady, Praha 4 - Chodov, Praha 7 - Troja, Praha 9 - Letňany, Praha 4 - Hodkovičky, Praha 9 - Kbely

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

agenturní zaměstnávání AJ akce benefit benefity bonus bonusy EU hledám IT kandidát měsíc místo možnost náplň práce nové oděv oděvy pojištění pozice práce pracovní Praha praxe prostředí příspěvek růst sklad SOU společnost společnosti stabilní stravenky teambuilding vhodná víkend výkon zaměstnávání Zruč životní pojištění agent české dovolené firemní firmy kov materiál místo výkonu práce náplň obsluha penzijní PR prémie rok součást stav výběr zkušenost životní