- 40 000 – 50 000 Kč
- Plný úvazek Plný úvazek
- Vhodné také pro absolventy
Jsme Robinson a organizujeme tábory, školy v přírodě, příměšťáky i veřejné akce pro děti.
Pro rekreační táborový areál Ztracený Ostrov, který se nachází v Jižních Čechách nedaleko Jindřichova Hradce, hledáme spolehlivého správce. Jedná se o sezónní práci v období květen – září. Práce je v kombinaci s dalšími činnostmi (vaření v kuchyni) vhodná i pro manželské/partnerské dvojice. V případě bydliště v blízkosti se počítá s dojížděním do areálu, v opačném případě zajistíme přechodné ubytování v blízkosti areálu během sezóny.
Areál Ztracený ostrov má kapacitu cca 100 osob, během prázdnin v něm probíhají letní tábory. Během května, června a září se provádí údržba pozemku a opravy vybavení, o prázdninách je třeba zajistit zásobování a chod areálu. Ztracený ostrov leží uprostřed lesů na břehu řeky Nežárky, v krásném a klidném prostředí CHKO Třeboňsko.
Máte zkušenosti se správou rekreačního střediska? Chcete strávit léto v přírodě? Cítíte, že by Vás taková práce bavila a zvládli byste ji? Pokud ano, tak hledáme právě Vás!

Hledání práce je proces, který většina lidí zažije mnohokrát za život. Zatímco kdysi lidé práci tak často neměnili, dnes není ojedinělé střídat ji po dvou až třech Přesto mnoho kandidátů zjišťuje, že realita trhu práce je často jiná, než očekávali..

Trh práce se s nástupem umělé inteligence nezměnil jen technicky, ale i v tom, jak se kandidáti prezentují, jak firmy vybírají a co dnes rozhoduje o pozvání na pohovor. Mnoho postupů, které ještě před několika lety fungovaly, dnes přestává být efektivních. Pokud tedy člověk hledá nebo mění práci v roce 2026, musí některé věci dělat jinak než dřív.

Kdy začít hledat letní brigádu, abyste měli náskok? Podle dat portálu JenPráce.cz nabídka brigád pravidelně roste už od konce dubna a vrcholí na začátku léta. Kdo začne včas, má větší výběr i vyšší šanci získat lepší práci.

Jakou práci hledat, když nemáte praxi, zkušenosti ani vyučení? V roce 2026 je stále velká poptávka po lidech do skladů, výroby, ostrahy nebo pomocných provozních pozic. V článku se podíváme na to, jaké profese jsou dnes nejvíc žádané, kde můžete začít i bez zkušeností a zda můžete získat rekvalifikaci přes Úřad práce.