Hledáme lidem práci Manpower

Elektromechanik - skvělé benefity!

Lokalita Český Těšín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Elektrotechnika a telekomunikace

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Hledáme šikovného elektromechanika! Pokud se právě poohlížíte po nové pracovní příležitosti a máte zkušenosti v rámci elektro oboru, dejte nám o sobě vědět!

Popis pozice:

  • Elektro opravy a údržba výrobních strojů a zařízení
  • Instalace, připojování a seřizování strojů a zařízení
  • Diagnostika poruch
  • Aktivní účast na neustálém zlepšování procesů a plynulosti výroby

Profil kandidáta:

  • SŠ technického směru
  • Vyhláška 50/78 Sb. §5/§6
  • Znalost čtení elektro schémat
  • Zkušenost s elektro opravami strojů a zařízení pro průmyslovou produkci podmínkou
  • Zkušenosti s řídícími systémy výhodou
  • Zkušenost s tiskovými a knihařskými stroji výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B výhodou

Nabízíme:

  • Výkonnostní odměny, roční odměny a podíl na hospodářském výsledku
  • Příplatek za přesčas 50 %
  • Týden dovolené navíc
  • Odborné vzdělávání
  • Příspěvek na závodní stravování a občerstvení
  • Příspěvek na penzijní připojištění do výše 500 Kč
  • Příspěvek k narození dítěte 5.000 Kč
  • Služby rehabilitačního pracovníka – 10 návštěv za rok zdarma
  • Zvýhodněný mobilní tarif
  • Firemní akce
  • Nástup možný ihned!

Pokud vás tato pracovní nabídka zaujala, neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Co nejdříve se s vámi spojíme! :)

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

  • Ostrava
  • Advantage Consulting, s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na vzdělávání
Zveřejněno: 22. března
  • Rožnov pod Radhoštěm
  • myonic s.r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 26. března
  • Praha
  • Manpower
    Benefity:
Zveřejněno: 21. června

MG tech s.r.o., GS Caltex Czech, s.r.o., ČIPERA services s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., BayWa r.e. Solar Systems s.r.o., Elektroservis Paskov s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Bolt Services CZ s.r.o., MONTYCON gastro, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Věra Pietrasová, Jobs Contact Personal, s.r.o., Comac jobs s.r.o., O2 Czech Republic a.s., RIGHT INDICADA s.r.o., PLAKOR CZECH s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Röchling Automotive Kopřivnice s.r.o., myonic s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Mechanik / Mechanička, Analytik / analytička IT, Programátor / Programátorka, Specialista / specialistka IT, Správce / správkyně IT, Technik / technička IT, Obchodník / Obchodnice, Specialista / specialistka ve službách, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Montážník / Montážnice, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka výroby, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Projektant / Projektantka, Specialista / specialistka telekomunikací, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Opravář / Opravářka, Elektronik / Elektronička, Technik / technička automatizace

Ostrava, Karviná, Orlová, Frýdek-Místek, Paskov, Frýdlant nad Ostravicí, Bohumín, Mošnov, Kopřivnice, Štramberk, Dolní Benešov, Rožnov pod Radhoštěm, Nový Jičín

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

akce benefit benefity Bor den elektro elektromechanik EU hledám HR inzerát inzeráty IT kandidát místa mobil mobilní tarif nabídka narození nové občerstvení odměny penzijní připojištění plat pojištění postup pozice pracovní pracovní místa pracovní nabídka pracovník přesčas příplatek připojištění příspěvek řízení SOU společnost společnosti stravování tarif týden týden dovolené navíc uchazeč výkon vyšší vzdělávání zdarma zkušenosti znalost životopis dar diagnostika poruch díl dítě dovolené firemní instalace kov mobilní navíc obor odbor odborné oprava opravy penzijní PR pracovní příležitost pracovní příležitosti proces procesů profi průmysl příležitost příležitosti případ přístup roční rok služby stroj systém systémy technické údržba volná pracovní místa výkonnost výkonnostní odměny výrobní výroby výše závod zkušenost