Hledáme lidem práci Manpower

Kontrolor kvality ve strojírenství!

Lokalita Opava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Do stabilní, strojírenské společnosti hledáme kontrolora kvality, pokud máte na obdobné pozici zkušenost a poohlížíte se po změně, dejte nám o sobě vědět! :)

Popis pozice:

  • Kontrola kvality výrobků a průvodní dokumentace
  • Obsluha měřící a zkušební techniky
  • Odpovědnost za řízení neshodných výrobků
  • Mezioperační a výstupní technická kontrola
  • Vyřazování vadných výrobků

Profil kandidáta:

  • Minimálně SŠ technického zaměření
  • Zkušenost s kontrolou kvality ve strojírenství výhodou
  • Zkušenosti s měřícími přístroji (rozměrová kontrola, kontrola tvrdosti)
  • Znalost čtení a práce s technickou dokumentací
  • Orientaci v oblasti norem systému jakosti

Nabízíme:

  • Týden dovolené navíc
  • 3směnný provoz
  • Dotované závodní stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Benefitní program Benefit plus
  • Motivační odměňování
  • Firemní akce pro zaměstnance a rodinné příslušníky
  • Vánoční dárky

Pokud Vás tato pozice oslovila, neváhejte nám zaslat životopis, co nejdříve se vám ozveme! :)

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu

  • Opava
  • Gi Group Czech Republic, s.r.o.
  • 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 24. dubna
  • Opava
  • FERRAM, a.s.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 23. dubna
  • Jindřichův Hradec
  • Centrum Robinson, z.ú.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 14. června
  • Smíchov, Praha
  • 24 000 – 30 000 Kč
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na ubytování
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 21. června

DAIRY 4 FUN s.r.o., Comac jobs s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., FERRAM, a.s., FILSON s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., GrapeNet s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Etimos Human s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Markmont, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, O.K. solution, s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., Manuvia Ostrava, Trenkwalder a.s., Manuvia Bonjob s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Dělník / Dělnice, Jeřábník / Jeřábnice, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Šič / Šička, Zámečník / Zámečnice, Svářeč / Svářečka, Frézař / Frézařka, Konstruktér / Konstruktérka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Projektant / Projektantka, Svářečský inženýr / inženýrka, Technolog / technoložka ve strojírenství, Kontrolor / Kontrolorka, Laborant / Laborantka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Kontrolor / kontrolorka kvality, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Potravinářský technolog / technoložka, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Operátor / operátorka chemické výroby, Obsluha strojů, Metrolog, Technik / technička automatizace

Bílov, okres Nový Jičín, Opava, Hradec nad Moravicí, Bolatice, Dolní Benešov, Bílovec, Krnov, Jistebník, Studénka, Ostrava

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Trainee program – první práce pro absolventy

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

akce benefit dárky den dokumentace hledám HR inzerát inzeráty IT kandidát kontrolor kvality měření místa odměňování odpovědnost penzijní připojištění pojištění postup pozice práce pracovní pracovní místa pro zaměstnance připojištění příspěvek řízení SOU společnost společnosti stabilní stravování technik týden týden dovolené navíc uchazeč vyšší zkušenosti znalost životopis dokument dovolené firemní kontrola motivační navíc oblast oblasti obsluha operační penzijní PR profi program průvodní případ příslušník přístup stroj strojírenství systém technická technické techniky volná pracovní místa závod zkušební zkušenost