Volné místo ve firmě Comac jobs s.r.o.

Operátor/ka montáže - volné víkendy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Třinec
Firma Comac jobs s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Dělník / Dělnice, Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka výroby, Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 19.600 – 22.000 Kč

O nás

Comac jobs s.r.o.

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

Co od Vás očekáváme:

Chcete stabilní práci, bez nočních směn?

  • >> VOLEJTE zobrazit tel. číslo

Nabídka

  • snadnou práci
  • 25 dní dovolené
  • příplatky za směnnost
  • bonus 1000 Kč za přesčasy
  • kvartální docházkový bonus
  • dotované závodní stravování
  • volné víkendy

Požadujeme

  • manuální zručnost
  • dobrý zdravotní stav
  • ochotu pracovat na 2 směny
  • chuť do práce, spolehlivost, vytrvalost

Pracovní náplň

  • práce na montáži
  • vizuální kontrola
  • obsluha výrobních strojů a zařízení
  • balení hotových výrobků
  • týmová spolupráce ve výrobě

PRO BLIŽŠÍ INFORMACE NÁS KONTAKTUJTE
Marek BADURA
tel.: zobrazit tel. číslo

  • Karviná
  • Lead - Project Advices s.r.o.
  • 50 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
včerejší
  • Pržno, Frýdek-Místek
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 24 000 – 31 000 Kč
    Benefity:
Zveřejněno: 25. března
  • Černý Most, Praha
  • Tereza Kropáčková
  • 25 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 21. února

Autocentrum Ostrava s.r.o., MANDÍK, a.s., DAIRY 4 FUN s.r.o., Comac jobs s.r.o., MG tech s.r.o., KOEXIMPO, spol. s r.o., IMPRO nábytek s.r.o., Vision Travel s.r.o., Pragolematik s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., PLAKOR CZECH s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., GS Caltex Czech, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, RIGHT INDICADA s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., TECHNOTRON - METAL s.r.o., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., LogicVision s.r.o., Trenkwalder a.s., THERMA FM, s.r.o., Manuvia DreamJob s.r.o., Etimos Human s.r.o., Elektroservis Paskov s.r.o., ZAHRADY R+R - realizace a údržba zahrad s.r.o., Beskydské uzeniny, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Skanska a.s., MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Bolt Services CZ s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zahradník / Zahradnice, Opravář / Opravářka, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Přípravář / Přípravářka, Projektový / projektová manažerka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Svářeč / Svářečka, Technik / technička ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technolog / technoložka výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Elektrikář / Elektrikářka, Specialista / specialistka kvality, Technik / technička automatizace

Ostrava, Havířov, Bílov, okres Nový Jičín, Nošovice, Třinec, Český Těšín, Hnojník, Těrlicko, Horní Lomná, Karviná, Frýdek-Místek, Pržno, okres Frýdek-Místek, Frýdlant nad Ostravicí, Šenov, Petrovice u Karviné, Paskov, Rychvald, Krmelín, Fryčovice

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pokud cítíte potřebu změnit zaměstnání a chcete začít od začátku, nebo naopak prohloubit svou odbornou způsobilost, právě pro vás jsou vhodné rekvalifikační kurzy. Vysvětlíme si, kdo se může na rekvalifikační kurz přihlásit, jak dlouho trvá, kdo jej zaplatí. Nechybí přehled nejžádanějších rekvalifikačních kurzů.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

bonus nabídka náplň práce operátor plat práce pracovní přesčas přesčasy příplatky řízení směny spolupráce stabilní stravování víkend zdravotní zdravotní stav Zruč dovolené informace kontakt kontrola kov náplň obsluha PR pracovní náplň stav stroj tým vizuál vizuální výrobní závod