Operátor výroby s volnými víkendy

Lokalita Horní Suchá
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Zuzana Adamčíková, zobrazit tel. číslo

Hledáme nové kolegy na pozici operátora výroby pro společnost, která se zabývá vývojem a výrobou elektronických přístrojů a systému v Horní Suché.

Nabízíme dlouhodobé uplatnění, čisté a příjemné pracovní prostředí.

Popis pozice:

Budete pracovat u výrobní linky, kde je nutná oční kontrola desek – kontrola plošných spojů. Dále budete montovat elektronické moduly a případně pájet součástky.

Jedná se o jednoduchou manuální práci s drobnými komponenty, kde vám rádi vše ukážeme a zaučíme.

Profil kandidáta:

Minimálně středoškolské vzdělání s vyučením

Manuální zručnost

Dobrý zrak

Ochota pracovat v třísměnném provozu (ranní, odpolední, noční směny)

Výhodou je, pokud máte zkušenost na obdobné pozici operátora výroby

Nabízíme:

Mzda: 97 – 115 Kč/hod. + zákonné příplatky

Měsíční prémie dle výkonu až 3.000 Kč

Příplatky za směnnost

Možnost stravování v kantýně

Smlouva na HPP

Dovolená navíc + 1 sick day

Možnost přestupu do KMENE

Neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka níže nebo na uvedené kontakty.

Máte zájem o tuto nabídku?