Hledáme lidem práci Manpower

Operátor výroby s volnými víkendy

Lokalita Praha
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme operátory výroby do společnosti, která se zabývá vývojem a výrobou elektronických přístrojů a systému.

Jedná se o jednoduchou manuální práci s volnými víkendy.

Popis pozice:

Budete pracovat u výrobní linky, kde je nutná oční kontrola desek – kontrola plošných spojů. Dále budete montovat elektronické moduly a případně pájet součástky.

Profil kandidáta:

Hledáme kandidáty kteří:

– mají středoškolské vzdělání s vyučením

– jsou manuálně zruční

– mají dobrý zrak

– jsou ochotní pracovat v třísměnném provozu (ranní, odpolední, noční směny)

Výhodou je, pokud:

– máte praxi na obdobné pozici operátora výroby

Nabízíme:

Mzda: 97 – 115 Kč/hod. + zákonné příplatky

Měsíční prémie dle výkonu až 3.000 Kč

Příplatky za směnnost

Možnost stravování v kantýně

Smlouva na HPP

Dovolená navíc + 1 sick day

Možný přestup do KMENE

  • Kyjov, Hodonín
  • Ing. Blanka Končická MBA
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 2. září

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Trainee program – první práce pro absolventy

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

AJ dovolená elektro hledám kandidát možnost mzda náplň práce operátor plat pozice práce příplatky sick day směny smlouva SOU společnost společnosti STK stravování Týn víkend výkon vzdělání Zruč kontrola linky měsíční náplň navíc operátor výroby PR prémie profi případ ruční součást stroj systém výrobní výroby vyučení