Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

SEŘIZOVAČ CNC - JUNIOR I SENIOR (35-50.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Rychnov nad Kněžnou   Zobrazit na mapě
Zadavatel AC Jobs, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Seřizovač / seřizovačka strojů, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Operátor / operátorka výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Obsluha strojů
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 35.000 – 50.000 Kč

O nás

AC Jobs, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Máš právě dokončenou školu a hledáš první zaměstnání? Nebo jsi už zkušený CNC pracovník, co by se rád kariérně posunul? Nabízíme možnost pro úplné začátečníky, i zkušené machry. U nás máš jistotu karierního růstu! Máš zájem? Pošli životopis!

Náplň práce:

* Obsluha a seřízení moderních CNC strojů
* Nastavování stroje a kontrola kvality výrobků
* Měření výrobků, výměna nástrojů
* Korekce programů (Siemens, Fanuc)

Co od Vás očekáváme:

* SOU strojírenského zaměření
* Výborná orientace v technické dokumentaci
* Znalost práce s měřidly
* Ochota pracovat v nepřetržitém provozu (12tky)

Co Vám můžeme nabídnout:

* Jistotu karierního růstu
* 13. mzdu
* Příplatky, bonusy
* 25 dnů dovolené
* Sick days
* Dotované stravování
* Příspěvěk na penzijko
* Místo výkonu: Rychnov nad Kněžnou

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na volný čas Příspěvek na volný čas

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

bonus bonusy Bor HR IT kvality měření místo možnost nad Kněžnou náplň práce plat práce pracovní pracovník příplatky růst Rychnov Rychnov nad Kněžnou řízení sick day SOU stravování výkon zaměstnání znalost životopis dokument dovolené kontrola náplň nástroj obsluha PR program stav stroj technické výměna zájem