Volné místo ve firmě Manuvia, a. s., organizační složka

Obsluha lisu v Kopřivnici / Zálohy / Ubytování zdarma

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Frýdek-Místek
Firma Manuvia, a. s., organizační složka
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Lisař / Lisařka, Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka výroby
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 26.000 – 29.000 Kč

O nás

Manuvia, a. s., organizační složka

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

Jsme výrobní  společnost se zaměřením na lisovací nářadí, výlisky a svařence převážně pro automobilový průmysl, zemědělskou, lesnickou a manipulační techniku.

Náplň práce:

Vkládání komponentu do lisu
Obsluha strojů
Vizuální kontrola výrobku,
Uskladnění na vozík

Co od Vás očekáváme:

Praxe min. 1 rok nejlépe v automotive
Ochota práce na směny (8h provoz, 12h provoz)
Zodpovědnost a pečlivost

Co Vám můžeme nabídnout:

Základní mzda 21.519,-Kč
Příplatky a bonusy
Osobní ohodnocení
Ubytování zdarma
Příspěvek na vlastní dopravu / bydlení: max. 3000Kč měsíčně
Dotované stravné
Ochranné pracovní pomůcky
5 týdnů dovolené
Možnost přivydělat si pomocí přesčasů

Obrábeč Kovů

Nutně vás hledají
  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dopravu
včerejší
  • Frýdek-Místek
  • MOTORGAS s.r.o.
  • 44 000 – 48 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 25. dubna
  • Pržno, Frýdek-Místek
  • THERMA FM, s.r.o.
  • 24 000 – 32 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 22. dubna
  • Ostrava
  • Idemia Czech s.r.o.
    Benefity:
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na vzdělávání

Comac jobs s.r.o., BATZ CZECH, s.r.o., Jan Hefner, WITKOWITZ ENVI a.s., KOVONA SYSTEM, a.s., DAIRY 4 FUN s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, LKQ CZ s.r.o., Beskydské uzeniny, a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., MOTORGAS s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., SH Job Partners s.r.o., TresJob s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Pragolematik s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., AHLFIT, spol. s r.o., Elektroservis Paskov s.r.o., Trenkwalder a.s., ManpowerGroup s.r.o., Etimos Human s.r.o., THERMA FM, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Manuvia DreamJob s.r.o., IMPRO nábytek s.r.o., PLAKOR CZECH s.r.o., Česká pošta, s.p., Skanska a.s., CZ LOKO, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o., Idemia Czech s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka IT, Prodavač / Prodavačka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Konstruktér / Konstruktérka, Lakýrník / Lakýrnice, Svářeč / Svářečka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Strojník / Strojnice, Svářečský inženýr / inženýrka, Technolog / technoložka ve strojírenství, Laborant / Laborantka, Mistr / Mistrová, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Potravinářský technolog / technoložka, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Technik / technička automatizace

Nový Jičín, Frýdlant nad Ostravicí, Ostrava, Bohumín, Český Těšín, Třinec, Bílov, okres Nový Jičín, Rychvald, Frýdek-Místek, Místek, Frýdek-Místek, Paskov, Nošovice, Pržno, okres Frýdek-Místek, Brušperk, Fryčovice, Raškovice, Havířov, Hnojník, Mošnov, Příbor

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

auto automobil bonus bonusy hodnocení HR ISO měření mobil možnost mzda náplň práce odpovědnost ohodnocení pečlivost plat práce pracovní praxe přesčas příplatky příspěvek přivydělat sklad směny společnost stravné technik ubytování zdarma automobilový průmysl dar dovolené kontrola náplň obsluha osobní pomoc PR průmysl rok stroj vizuál vizuální vydělat výrobní země