Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

SEŘIZOVAČ (35 - 45.000 Kč) + NÁBOROVÝ PŘÍSPEVĚK 100.000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Jihlava
Zadavatel AC Jobs, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 35.000 – 44.999 Kč

O nás

AC Jobs, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Jste čerstvým absolventem technického oboru? Nebo již zkušený seřizovač, co jednoduše hledá změnu? Hledáme JUNIORY i SENIORY! Nevadí Vám pracovat na 3 směny a orientujete se v technické dokumentaci? Tak pošli životopis!

Náplň práce:

* Nastavování a seřizování výrobních strojů
* Řešení technických problémů
* Kontrola výrobků pomocí měřidel
* Pravidelná údržba strojů

Co od Vás očekáváme:

* Technické vzdělání (SOU,SŠ)
* Zkušenost se seřízením strojů výhodou
* Absolventy/nováčky rádi zaučíme
* Ochota pracovat na 3 směny (8 h)
* Orientace v technické dokumentaci

Co Vám můžeme nabídnout:

* Mzda dle praxe
* 13. plat
* Náborový příspěvek 100.000 Kč!
* Odměny/Prémie
* Příspěvek na dojíždění
* Dotované stravování
* Čisté a přátelské pracovní prostředí
* Příspěvek na pojištění
* Vzdělávací kurzy
* Cafeterie
* Kariérní růst

* Místo výkonu práce: Jihlava

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování

  • Jihlava
  • Yong Heng s.r.o.
  • od 18 900 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 25. dubna
  • Jihlava
  • Petr Popovyč
  • od 19 500 Kč
Zveřejněno: 12. dubna
  • Jihlava
  • Leube Beton s.r.o.
  • od 25 560 Kč
  • Jihlava
  • Moravské kovárny, a.s.
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Jihlava
  • KRONOSPAN OSB, spol. s r.o.
  • od 23 400 Kč
  • Jihlava
  • od 20 251 Kč
  • Jihlava
  • KATRES spol. s r.o.
  • od 27 000 Kč
  • Jihlava
  • Jihlava
  • Prostějov
  • Logmax s.r.o.
  • 20 000 – 55 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Dog-friendly office
  • Cyclist-friendly office
  • Parkoviště
Zveřejněno: 8. dubna

ManpowerGroup s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Skanska a.s., AC Jobs, s.r.o., O.K. solution, s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., FLEXIMA s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., 100% REWORK s.r.o., Manuvia Job s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., SIMIX GROUP s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., ReindeerOIL s.r.o., Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o., Grafton Recruitment s.r.o., OK Hydraulik s.r.o., ProJobEU s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Trenkwalder a.s., Yong Heng s.r.o., KRAVSOVO AP CZ s.r.o., EDYS Service s.r.o., LAGUS s.r.o., Moment Czech s.r.o., PalletX s.r.o., Petr Popovyč, KATRES spol. s r.o., Leube Beton s.r.o., Moravské kovárny, a.s., KRONOSPAN OSB, spol. s r.o., JIPOCAR Logistic, s.r.o., VM Partners Building s.r.o., POZEMNÍ STAVBY Jihlava, spol. s r.o., Mejstřík s.r.o., ETM - montáž s.r.o., Almus s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka expedice, Pracovník / pracovnice letového provozu, Řidič / Řidička, Silničář / Silničářka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Uklízeč / Uklízečka, Frézař / Frézařka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Technik / technička ve strojírenství, Revizní technik / technička, Technolog / technoložka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Vedoucí pracovník / pracovnice, Kontrolor / kontrolorka kvality, Vedoucí servisu, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Elektronik / Elektronička, Technik / technička automatizace

Jihlava, Hybrálec, Pávov, Jihlava

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Rekvalifikační kurzy v kostce

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Vše o služebním autě k soukromým účelům

absolvent Bor dění hledám Jihlava kariérní růst kurz kurzy místo mzda nábor náplň práce nová odměny plat pojištění práce pracovní pracovní prostředí praxe prostředí příspěvek růst řízení směny SOU stravování výkon vzdělání vzdělávací kurzy životopis cafeterie dokument kariérní kontrola místo výkonu práce náborový náplň obor pomoc PR prémie problém přátelské stav stroj technické technický údržba výrobní vzdělávací kurz zkušenost