Volné místo ve firmě Manuvia Job s.r.o.

Práce u lisu na 8 hod. směny s ubytováním zdarma!

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Choceň
Firma Manuvia Job s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Strojírenství a automobilový průmysl, Operátor / operátorka výroby
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 21.000 – 26.500 Kč

O nás

Manuvia Job s.r.o.

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

Co od Vás očekáváme:

Pro společnost, která se zabývá výrobou akustických a tepelných izolací do aut, hledáme šikovné muže i ženy na pozici lisař/ka. Jste manuálně zruční a nevadí Vám práce na směny? Čekáme právě na Vás!

Co od Vás požadujeme ?

  • manuální zručnost
  • spolehlivost
  • flexibilitu
  • odpovědný přístup k práci

Co Vám nabízíme?

  • práci na 8 hod směny (ranní, odpolední, noční)
  • ubytování ZDARMA
  • doprava zajištěna
  • týdenní ZÁLOHY
  • možnost přesčasů
  • příplatky
  • možnost stravování (kantýna)

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

  • vkládání a vykládání koberců z lisu
  • dokončovací práce na výlisku
  • práce na poloautomatických strojích

NÁSTUP IHNED NEBO PO DOHODĚ!

Chcete se o této pozici dozvědět více? Neváhejte odpovědět či zaslat životopis. Těšíme se na Vaše reakce!

  • Žamberk
  • Šmídl Provozní Holding s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
Zveřejněno: 25. března
  • Hrochův Týnec
  • NIKA Logistics a.s.
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Sickdays
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Lanškroun
  • Schaeffler Production CZ s.r.o.
    Benefity:
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
včerejší
  • Praha
  • Alexandra Hulíková
  • 40 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 4. února
  • Kolín
  • Bohumila Kosová

Schaeffler Production CZ s.r.o., ŠTĚPÁNEK, spol. s r.o., Ammann Czech Republic s.r.o., JMB Aircraft s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., COMPOSITE COMPONENTS a.s., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Šmídl s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, SH Job Partners s.r.o., RKO GROUP a.s., Expedo s.r.o., Manuvia Job s.r.o., TVARMETAL s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., TTV spedice spol. s r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., PHATEC s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., AUTOROZVODY s.r.o., Bühler CZ s.r.o., Správa železnic, státní organizace, Amikov job, s.r.o., fortell s.r.o., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., ZDAR, a.s., NOVPLASTA CZ, s.r.o., Kovoobráběčství Josef Pavlas s.r.o., P Steel s.r.o., peform Chrudim s.r.o., PERFO LINEA a.s., U2K s.r.o., GOLDBECK Prefabeton s.r.o., TVAR výrobní družstvo Pardubice, NAPA TRUCKS spol. s r. o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Dispečer / Dispečerka, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Závozník / Závoznice, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Brusič / Brusička, Modelář / Modelářka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně forem, Zámečník / Zámečnice, Lakýrník / Lakýrnice, Mistr / Mistrová, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Rozpočtář / Rozpočtářka, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Strojník / Strojnice, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka

Svitavy, Opočno, okres Rychnov nad Kněžnou, Nové Město nad Metují, Choceň, Celá ČR, Vysoké Mýto, Ústí nad Orlicí, Kostelec nad Orlicí, Litomyšl, Rychnov nad Kněžnou, Holice, Dolní Roveň, Česká Třebová, Týniště nad Orlicí, Žamberk, Letohrad, Solnice, Hrochův Týnec, Chrast, okres Chrudim, Kvasiny, Tuněchody, Opatov, okres Svitavy, Lanškroun, Slatiňany, Chrudim, Pardubice

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Každý rok v práci vyplňujete růžové prohlášení, pojďte se na toto prohlášení podívat detailněji a zjistěte, jak správně uplatnit slevy na dani. Ukážeme vám, kde růžové prohlášení najdete. Finanční správa připravila růžové prohlášení jako formulář, který si vytisknete nebo vyplníte na počítači. Poradíme vám také, jak růžové prohlášení ukončit. K daním patří také potvrzení o zdanitelných příjmech, o kterém si řekneme více.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Státní úřad inspekce práce provádí pravidelné plánované kontroly i kontroly na základě podnětů od zaměstnanců, aby zjistil, jaký je skutečný stav v prověřované oblasti, a v případě zjištění nějakého pochybení má pravomoc nařídit zaměstnavateli pochybení odstranit. Zjistěte, jak probíhá kontrola inspekce práce, jaké mohou být pokuty a za co zaměstnavatelé pokuty nejčastěji dostávají.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pokud jste cizincem hledajícím pracovní uplatnění v České republice, je tento článek přímo pro vás. Povíme si o tom, jak cizince z pohledu zaměstnávání úřad práce rozděluje, jak cizincům může pomoci.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

AJ akce auto den hledám IT možnost náplň práce plat práce pracovní přesčas příplatky směny společnost stravování týden Týn ubytování zdarma Zruč životopis automat dar doprava kov náplň odpovědný oprava PR pracovní náplň přístup ruční stroj