Volné místo ve firmě AGROP NOVA a.s.

Dělník dřevovýroby - náborový příspěvek 30 000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Ptení
Firma AGROP NOVA a.s.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Kontakt Kamila Pospíšilová, zobrazit tel. číslo

O nás

AGROP NOVA a.s.

Společnost AGROP NOVA a.s. vyrábí produkty pod značkou NOVATOP. Vznikla v roce 2001 a navázala na výrobní program společnosti Agrop s.r.o., která byla založena v r. 1992. Dnes jsme jedním z největších a nejmodernějších výrobců velkoplošných vícevrstvých desek v Evropě. Ročně zpracováváme přes 60.000 m³ řeziva a k našim zákazníkům odvezeme přes 1.300.000 m² (840 kamiónů) vícevrstvých desek.

O nás

Jsme jedním z největších a nejmodernějších výrobců velkoplošných vícevrstvých desek v Evropě. Naše výroba se nachází ve Ptení a Plumlově na Prostějovsku. Jsme stabilní a silná firma již 30 let. Aktuálně hledáme nové kolegy! Více informací: novatop-job.cz

Náplň práce:

  • kompletování panelů pro dřevostavby
  • rozměřování, skládání, balení
  • ruční opracování panelů (hoblování, broušení, vrtání)
  • 12hodinové směny (krátký a dlouhý týden)

Co od Vás očekáváme:

  • výuční list
  • chuť do práce
  • dobrý zdravotní stav
  • čtení ve stavebních výkresech výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • nadstandardní mzda
  • náborový příspěvek 30 000 Kč
  • stravenkový paušál
  • penzijní připojištění 500 Kč
  • 25 dní dovolené
  • možnost odkoupení neomezeného množství výrobků za výhodnou cenu (desky, dřevěné brikety atd.)
  • nástup možný ihned

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát