Volné místo ve firmě AGROP NOVA a.s.

Projektant – náborový příspěvek 30 000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Plumlov
Firma AGROP NOVA a.s.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

O nás

AGROP NOVA a.s.

Společnost AGROP NOVA a.s. vyrábí produkty pod značkou NOVATOP. Vznikla v roce 2001 a navázala na výrobní program společnosti Agrop s.r.o., která byla založena v r. 1992. Dnes jsme jedním z největších a nejmodernějších výrobců velkoplošných vícevrstvých desek v Evropě. Ročně zpracováváme přes 60.000 m³ řeziva a k našim zákazníkům odvezeme přes 1.300.000 m² (840 kamiónů) vícevrstvých desek.

O nás

Jsme jedním z největších a nejmodernějších výrobců velkoplošných vícevrstvých desek v Evropě. Naše výroba se nachází ve Ptení a Plumlově na Prostějovsku. Jsme stabilní a silná firma již 30 let. Aktuálně hledáme nové kolegy! Více informací: novatop-job.cz

Náplň práce:

  • příprava výrobní dokumentace v CAD/CAM
  • kontakt se zákazníky a konzultace technického řešení projektů v systému Novatop
  • vytváření kalkulací
  • účast na vývoji produktů

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ, VŠ vzdělání – stavební/dřevařský obor
  • orientace ve stavebních materiálech a v oblasti dřevostaveb výhodou
  • dobrá znalost práce na PC (CAD programy – AutoCad, Cadwork; Microsoft office)
  • cizí jazyk: AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
  • řidičský průkaz B

Co Vám můžeme nabídnout:

  • nadstandardní mzdu, náborový příspěvek 30 000 Kč
  • stravenkový paušál, penzijní připojištění 500 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • kreativní práci v mladém dynamickém kolektivu
  • úzkou spolupráci s renomovanými experty v oboru na zajímavých projektech doma i ve světě
  • možnost dalšího vzdělávání a rozvoje, dlouhodobou perspektivu uplatnění
  • nástup možný ihned

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát