Strojní zámečník - Dělník - Montážník (2sm provoz W)

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Příbram
Firma Etimos Human s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 27.000 – 38.000 Kč
Kontakt Renáta Kryštofová, zobrazit tel. číslo

O nás

Do svého týmu hledáme kolegy na pozici Strojní zámečník – montážník

Náplň práce:

Montáž součástí tryskacích strojů dle technické dokumentace
Případně broušení, vrtání, řezání, svařování apod.
Dvousměnný provoz (ranní, odpolední směna)

Co od Vás očekáváme:

SOU obor strojní zámečník nebo praxe na dané pozici
Svářečský průkaz výhodou (může být i neplatný)
Schopnost práce dle výkresové dokumentace
Šikovnost, zručnost, orientaci na detail

Co Vám můžeme nabídnout:

Nadstandardní mzdové ohodnocení
Výkonnostní prémie
Příplatek za odpolední směnu
Týden dovolené navíc
Další benefity
Závodní stravování
Dlouhodobou práci

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát