Technik kvality - Plzeň

Lokalita Plzeň
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Bohužel, tato nabídka již není aktuální.

Našli jsme pro vás ale jiné možnosti:

Hledáme technika kvality pro Startup zahraniční společnosti přímo v Plzni. Chtěl/a byste mít kontrolu kvality ve svých rukou? Nebojíte se odpovědnosti a máte zkušenosti z obdobné pozice?

Pokud ano, hledáme právě vás.

Popis pozice:

  • Dohled nad uvolňováním výroby
  • Dohled nad vstupní, mezioperační a výstupní kontrolou
  • Identifikace úzkých míst a zavádění preventivních opatření
  • Školení zaměstnanců
  • Blokace neshodných dílů
  • Administrativní činnosti v rámci oddělení

Profil kandidáta:

  • Zkušenost z automotive firmy nebo strojírenské společnosti - víte, jak to v takových firmách chodí?
  • SŠ vzdělání
  • Schopnost řešit vzniklé problémy, pečlivost, samostatnost
  • Znalost výkresové dokumentace
  • Znalost programů z oblasti kvality

Nabízíme:

  • Máte rádi výzvy? Budete součástí Startupu
  • 13. mzda
  • Týden dovolené navíc
  • Sick days
  • Stravenky
  • Zázemí menší firmy s rodinou atmosférou
  • Měsíční prémie za docházku a osobní ohodnocení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na stravování