Hledáme lidem práci Manpower

Referent/ka logistiky / zákaznický servis

Lokalita Choceň
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Na této pozici využijete Vaše zkušenosti z oddělení logistiky, nákupu, nebo zákaznickkého servisu ve výrobních firmách.

Jedná se o samostatnou práci, musíte mít ale zároveň týmového ducha, protože se stanete součástí 15členného kolektivu zákaznického servisu a logistiky.

Popis pozice:

Na této pozici budete zodpovědní především ve většině času za administraci vratných obalů, kde budete hlídat jejich počty a stavy směrem firma-zákazník, zákazník-firma.

Tyto obaly (např. plastové kontejnery, kovové klece) objednávat, kontrolovat množství, stav, řešit případné reklamace se zákazníky přes zákaznické portály, nebo dodavatelem.

Komunikovat také se skladem, občas jít do skladu ověřit nebo zjistit informace.

Profil kandidáta:

Nutné jsou zkušenosti z oddělení logistiky, nákupu nebo zákaznického servisu výrobní společnosti, nejlépe automotive.

AJ na komunikativní úrovni (i když jej budete využívat ve většině času písemně, občas je potřeba zatelefonovat).

Skvělá znalost Excelu, orientace v množství dat, výhodou je znalost SAPu.

Hledáme samostatného, přesto týmově založeného zaměstnance, který je proaktivní a nebojí se komunikovat, zjišťovat informace a udržovat přehled.

Nabízíme:

- práci ve fajn kolektivu s dobrými vztahy a zkušenými nadřízenými, kteří jsou ve firmě mnoho let

- možnost 3x v měsíci pracovat z domu

- flexibilní pracovní dobu

- 13. plat, bonusy při významných životních událostech, odměny za odpracované roky

- příspěvek na volnočasové aktivity, penzijní připojištění

- závodní stravování

- jazykové kurzy

- telefonní tarify pro celou rodinu

- sportovní a společenské firemní akce

Budu se těšit na Váš životopis!

  • Žamberk
  • Šmídl Provozní Holding s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
Zveřejněno: 25. března
  • Hrochův Týnec
  • NIKA Logistics a.s.
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Sickdays
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Svitavy
  • Schaeffler Production CZ s.r.o.
Zveřejněno: 27. března
  • Plzeň
  • Design Engineer
  • 26 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 11. prosince

JMB Aircraft s.r.o., COMPOSITE COMPONENTS a.s., Šmídl s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Expedo s.r.o., SH Job Partners s.r.o., RKO GROUP a.s., TTV spedice spol. s r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., ManpowerGroup s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., AUTOROZVODY s.r.o., C.S.CARGO a.s., Správa železnic, státní organizace, Grafton Recruitment s.r.o., ZDAR, a.s., NOVPLASTA CZ, s.r.o., VIVANTIS a.s., PERFO LINEA a.s., PROROZVOZ s.r.o., Explosia a.s., ForCamping s.r.o., Schaeffler Production CZ s.r.o., EUROBIT - čerpací stanice s.r.o., IZOMAT stavebniny s.r.o., CROSSDOCK GROUP s.r.o., XXXLutz, INDEX NOSLUŠ s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Transport Cargo Express s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., INTERM Spedition s.r.o., EXVER FOOD, s.r.o., J 4 s.r.o., INTERMONT s.r.o., AJK CZ s.r.o., MAXIN'S People Czech, s.r.o., Petr Ryšavý - AUTODOPRAVA, s.r.o., AG Skořenice, akciová společnost, C.I.E.B. Kahovec, spol. s r.o., Josef Morávek, Dlažba Vysoké Mýto, s.r.o., Recycling - kovové odpady a.s., DOMITRANS s.r.o., PATIENS s.r.o., ZOPOS a.s., NOPEK, a.s., Eco-modus s.r.o., Stavebniny Novotný, s.r.o., Erix s.r.o., Zemědělské družstvo se sídlem ve Sloupnici, Udut-Trans s.r.o., UO TEX, s.r.o., Montevoldon s.r.o., ČSAD Ústí nad Orlicí, a.s., Město Kostelec nad Orlicí, Van Thuan Dao, Podchlumí a.s., Mendax s.r.o., T&T - trade Holding s.r.o., Frost Cargo, s.r.o., West Cargo Spedition, s.r.o., Milan Vítek, ORLIMEX CZ, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Mechanik / Mechanička, Nákupčí, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Závozník / Závoznice, Pokladník / Pokladnice, Účetní, Obsluha lidí, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Modelář / Modelářka, Truhlář / Truhlářka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Automechanik / Automechanička, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka, Kontrolor / Kontrolorka

Choceň, Celá ČR, Vysoké Mýto, Kostelec nad Orlicí, Litomyšl, Rychnov nad Kněžnou, Dolní Roveň, Týniště nad Orlicí, Žamberk, Letohrad, Hrochův Týnec, Kvasiny, Tuněchody, Opočno, okres Rychnov nad Kněžnou, Slatiňany, Chrudim, Pardubice, Svitavy, Nasavrky, okres Chrudim, Svratka, Stéblová, Hradec Králové, Trhová Kamenice, Staré Ždánice, Předměřice nad Labem, Krucemburk, Roudnice, Česká Skalice, Nové Město na Moravě, Běstovice, Brandýs nad Orlicí, Vračovice-Orlov, Zámrsk, Krchleby, okres Rychnov nad Kněžnou, Hrušová, Čermná nad Orlicí, Libchavy, Sloupnice, Ústí nad Orlicí, Borohrádek, Česká Rybná, Němčice, okres Svitavy, Dlouhoňovice, Osík

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Rekvalifikační kurzy v kostce

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

AJ akce auto bonus bonusy firma flexibilní hledám IT kandidát kurz kurzy měsíc Most možnost nadřízený náplň práce odměny penzijní připojištění plat pojištění pozice práce pracovní připojištění příspěvek reklama sklad SOU společnost společnosti sport stravování tarif tarify telefon volno vztahy zkušenosti znalost životopis člen firemní informace jazyk kolektiv kov logistik náplň oddělení odpovědní penzijní portál portály PR profi případ rok servis součást stav tým událost výrobní vztah z domu zákaznický servis zákazník závod zkušenost životní