Vedoucí údržby – Stabilní práce v české firmě

Lokalita Hulín
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Tomáš Sirý, zobrazit tel. číslo

Máte již zkušenosti jako vedoucí v oddělení údržby? Nebo jste zkušený údržbář, který si poradí i s vedením týmu? Dokážete plánovat věci dopředu, myslíte v souvislostech a dotahujete věci do konce? Tak se nám ozvěte a získejte dobrou a stabilní práci ve firmě, kde si svých zaměstnanců váží.

Popis pozice:

Co budete v práci dělat?

-Povedete oddělení údržby.

-Budete plánovat údržbu strojů a zařízení.

-Budete mít na starosti technickou dokumentaci, náhradní díly, komunikaci s dodavateli atd.

-Budete mít přesah do facility a údržby haly.

Profil kandidáta:

Jak si Vás představujeme?

-Máte praxi na podobné pozici.

-Jste technický typ.

-Dokážete vést tým lidí, jste férový a je na Vás spoleh.

-Umíte na počítači.

-Jste aktivní řidič.

Nabízíme:

Za práci dostanete:

-Dlouhodobé zaměstnání v české rodinné firmě.

-Práci v moderním provozu a v přátelském prostředí.

-Zajímavou mzdu a bonusy k tomu.

-Plně hrazené jídlo.

-Příspěvek na penzijní připojištění.

-Slevy na firemní produkty.

Zaujala Vás naše nabídka? Myslíte si, že jde o práci přesně pro Vás? Tak se nám ozvěte na zobrazit tel. číslo nebo klikněte na tlačítko ODPOVĚDĚT a my Vám zavoláme zpět. Těšíme se na Vás!

Máte zájem o tuto nabídku?