Práce v rodinné výrobě — dvě směny, i bez praxe

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Šternberk
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 28.000 – 35.000 Kč
Kontakt Nikola Hlinská, zobrazit tel. číslo

Náplň práce:
Hledáte stabilní práci bez nočních směn a s volnými víkendy? Chcete pracovat v menší české rodinné firmě s pohodovým kolektivem? Pak máme nabídku přímo pro Vás! Jedná se o velmi zajímavou a pestrou práci s využitím moderních zařízení, na kterou ale není třeba žádná praxe, vše Vás rádi naučíme — pozice je proto vhodná i pro absolventy. Svou povahou je práce vhodnější spíše pro muže, vyžaduje fyzickou zdatnost. Nástup je možný ihned, a to přímo do KMENOVÉHO stavu společnosti.

Vaší náplní práce bude:

  • příprava forem pro tisk
  • manipulace s výrobky

Místo výkonu práce: Hnojice

Nabízíme:

  • Velmi dobré mzdové ohodnocení + bonusy
  • Stravenkový paušál
  • Penzijní připojištění
  • Firemní parkování
  • Jistotu stabilního zaměstnání
  • Zaučení šikovným kolegou

Požadujeme:

  • Manuální zručnost
  • Ochotu pracovat v dvousměnném provozu
  • Schopnost práce na PC

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát